Co tak naprawdę jest na stadionie narodowym?

Co jest na “Narodowym”?
  • Umieralnia
  • Szpital przygotowany na przyszłą wojnę(jeden z)
  • Szpital przygotowany na powikłania po szczepieniach
  • Miejsce dla niechcących się szczepić(przymus, obóz?)
  • Szpital dla chorych na covid-19
  • Centrum badań i eksperymentów na ludziach
  • Szpital ze statystami jako propaganda pandemii

0 głosujących

A co ma byc? Izba paradna do pokazywania dziennikarzom jak rzad swietnie sobie radza z pandemia.
Jakbys nie wiedzial co to?
To takie pomieszczenie (w bogatych domach nazywane czesto glownym salonem, które sie pokazuje, ale nie uzywa, zeby eksponatow nie zniszczyc)
image
Nie jest to zjawisko typowe dla Polski. Wystepuje praktycznie we wszystkich kulturach. Czasem przybiera postac swiatyn lub kapliczek.

2 polubienia

Wiedziałem że WY wszyscy tutaj zaflosowalisbyscie na te odpowiedź gdybym dodał… “pisowska propaganda wielkiej polski” czy coś… Dodałem celowo takie odpowiedzi jakie dodałem i wcale nie uważam że niektóre z nich są jakieś absurdalne… A problem związany z zagrożeniem dla ludzkosci stworzony przez ludzi celowa pandemia nie ma podziału na to wasze ciągle PiS PO

Narodowy to placówka dla lekkich przypadków covid.

1 polubienie

To dlaczego jest pusty?

Zeby sprzetu nie zniszczyc.
Moze tak byc, ze jak sie pogorszy szpital MSW nie pomiesci wszystkich krewnych i znajomych prezesa.

4 polubienia

PO to juz taki sam straszak jak wina Tuska.
Partia Oslow nawet opozycja nie potrafi byc.

1 polubienie

Bo widocznie większość chorych wymaga szpitala a nie uzdrowiska Narodowy Zdrój. Ze sprzętem, tlenem i respiratorami.

2 polubienia

Jest prawie pusty, ale gotowy do działania.
Póżniej szpital się zlikwiduje, a prawie nowy, nieużywany sprzęt, sprzeda się na allegro.

.czego nie rozumiesz?

3 polubienia

Nie na allegro.
Odliczy sie amortyzacje i pojdzie z poldarmo do zaprzyjaznionych prywatnych gabinetow i szpitali.

2 polubienia

Baza kosmitów

1 polubienie