Co tak naprawdę wolą kobiety: sześciopak czy piwny brzuszek?

Tak ! Bo to niejako mój brzuch jest ! :grinning::grinning:

4 polubienia

Ja też Ci odpowiem. A nawet gdyby miał i dwa brzuchy. Jak to jest mój mężczyzna, to wszystko mnie w nim kręci. Erzac, nie rozumiesz, co znaczy słowo “mój”? Gdyby Twoje dziecko miało zeza, krzywe nogi, krosty na twarzy itp, to czy kochałabyś je mniej? Tak samo jest z mężczyzną. Jak go kocham i on jest cały mój, to ten brzuszek też mi się podoba i mnie kręci.:sunglasses:

4 polubienia

Erzac bez avatara to jakis troll? Czy czegos nie wiem XD

Rozumiem ale mam też poczucie estetyki. Serio. I nie kreci mnie tłuszcz w nadmiarze. I szukanie robaka pod ogromnym brzuchem. Wybacz ale mimo że mogę lubić a nawet kochać, ale seks by mi nie sprawiał przyjemności. A nie mówimy o miłości bez seksu i namiętności.

2 polubienia

Ja Ciebie też rozumiem. Po prostu jesteśmy inne. Ty kochasz za coś a ja pomimo czegoś. I każda z nas ma swoją rację, bo każda z nas czuje inaczej. Ty nic nie poradzisz na to, że nie akceptujesz tłuszczyku, a ja nic nie poradzę na to, że w kimś, kogo kocham kręci mnie wszystko, więc tłuszczyk też.:sunglasses:

5 polubień

Też jestem estetką i to od cholery jasnej ! :sunglasses:
Ale w tym co moje i co kocham nie ma fizjonomii, jest u mnie coś innego.
A nawet wara innym ! :stuck_out_tongue:
Ale to tylko ja…
I rozumiem Twój punkt wrażliwości, czy estetyki, żeby nie było @anon44086484

2 polubienia

Jaka szkoda, że u mnie deficyt w brzuchatowości. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Noooo kochana, to Tobie o tego robaka chodzi bardziej niż o ten tłuszcz coś przeczuwam :sunglasses::stuck_out_tongue::wink:

2 polubienia

Tylko nie robaka! Tylko nie robaka! :grinning:

3 polubienia

Eeee tam, żadnej miętkiej podusi pod głowę… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Hahahaha, no Birbuś, wiemy, wiemy, że Ty robaki to tylko na wędkę … :stuck_out_tongue::wink:

2 polubienia

Ja to najlepiej zalewać robaka lubię, :innocent:

2 polubienia

To też wiemy.
Nie od dziś ! ;)))

1 polubienie

@joko @Aszka_J
Ok. Bo nie rozgraniczylismy tego, że kogoś może kręcić otyłość czy nadwaga już nawet w fazie zalotów, a kogoś nie. Zatem, gdy kogoś nie kreci i z czasem mężczyzna oblewa się tłuszczem, to nie musi być dla kobiety aż tak atrakcyjny, a seks staje się niestety mało satysfakcjonujący.

Zresztą zawsze można się kochać po ciemku

1 polubienie

Klata może i miętka nie jest, ale na podusię nadawać się może. :innocent:

1 polubienie

@birbant kobieyy,to lubia,gdy na glowie srebro,w kieszeji zloto a w spodniach stal.
Czyli metalowcow)))

3 polubienia

… że taki niby resor? :wink:
Też fajnie ! :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Odkąd przestałem być wieszakiem, kobiety zaczęły ponownie interesować się mną jak zrobiłem sobie trochę mięśni… Zgubiłem brzuszek, bicepsy mi urosły i zamiast sześciopaka miałem twardy, płaski brzuch - od tego momentu słyszałem tekst, że wyglądam jak milion dolarów :money_mouth_face:
Kobiety wolą sześciopak :grinning:

1 polubienie

Nigdy nie miałem sześciopaka (no chyba że chodzi o piwo :yum:).
Raczej chodzi o pewność siebie.
Wygladasz lepiej i poczułeś się pewniej. To widać. Ruchy, chód, patrzenie, mowa… Kobiety zwracaja uwagę na takie szczegóły…
Na podobnej zasadzie kobitki se powiększają cycki… Ilu z nas tak naprawdę zwraca na ich wielkość uwagę? (no chyba że ich zupełnie nie ma, albo są monstrualne). I wszystkie twierdzą iz to “odmieniło” ich życie… :wink: