Co takiego narozrabiał Trumpek, że tak panicznie boi się utraty władzy?

Karać nie ma co. Po co męczennika z niego robić? Pozbawienie władzy będzie dla niego wielką karą.

4 polubienia

Narozrabiał? Oto kwik odrywanego od koryta.

2 polubienia

Trump mnie zawiódł… Oczekiwałem dużo bardziej zdecydowanego działania w każdej kategorii na wszystkich polach… A tu widzę świat stoi jak stał…

Dlatego niech opozycja-wyborcy się nawet nie łudzi że jakiś Kuchciński Duda ziobro Kamiński itp poniosą jakieś konsekwencje buehehe xd

Jak juz ktos napisal - wystarczajaca kara bedzie oderwanie od koryta i odpilowanie od stolka…

3 polubienia

Bezpośrednich nie poniosą, ale rząd to odczuje.

3 polubienia

Ja się najbardziej boję scenariusza białoruskiego, chociaż i tak do niego będzie daleko. Ludzie wyjdą na ulice i bojówkarze z obu opcji wezmą się do robienia burd na całego.
Czy to będzie koniec epoki demokratycznej w obecnej cywilizacji. Czy państwa typu chińskiego narzucą autorytarny styl rządzenia, jako jedyne rozsądne rozwiązanie dla wszystkich ludzi.
Konsekwencje będą intrygujące.

1 polubienie

bez przesady - Chinczycy to zupelnie inna kultura, ktora tak naprawde nigdy demokracji w wydaniu zachodnim nie zaznala (dopiero moze w kolejnym pokoleniu emigrantow? a i to nie wszyscy). tego sie nie da zywcem przeniesc, podobnie jak ruskiej rewolucyjnej jednopartyjnosci.
najwyzej skonczy sie system dwoch partii uslugowych - ostatecznie w wielu krajach rzadza koalicje i katastrofy tam nie ma.
Amerykanscy wyborcy moga byc zdezorientowani, ze w zlobie jak ten przyslowiowy osiolek maja nie tylko owies i siano ale jeszcze pare innych jadalnych wynalazkow w tym marchewke :wink:

Ale kaczko jak kwiczeli będą… Poezja. PO oddało władzę uczciwie PIS nie zrobi tak.

2 polubienia

No i za gangsterkę

Wlasnie nie. Jedyne co mu byli w stanie udowodnic to poziom zycia niezgodny ze zglaszanymi dochodami.