Co tam panie w polityce

Lek to ewidentna ściema. Niezarejestrowany - bez tego nie do kupienia legalnie. Majster się naciął na 1500 zł na lek odchudzający - nadwaga tylko 60 kg do reklamacji firma znikła w sieci. Cudownych leków, promocji nie ma co sprytnie inaczej wykorzystują

2 polubienia

Jedyna metoda na takie smieci to ignorowac i zglaszac do zarzadcy strony i google, ktory jest za to zasmiecanie wspolodpowiedzialny.
Choc wiele tego trafia jako maile - pomaga sukcesywne blokowanie baz danych, z ktorych korzystają oszusci i uzeranie się z dostawca konta.
Ale @benasek masz racje, ludziom się nie chce myśleć, za to wolą wierzyc w cuda.

3 polubienia

Sa tacy, ktorzy wierza, ze na wszystkie choroby pomoze duza, czerwona pastylka. I im drozsza tym lepsza.

1 polubienie

Z tym lekiem to dranstwo jest! Jesli ktos ma takie ibjawy powinien skontaktowac sie z lekarzem bo to moze byc cis powaznego. A nie zazyje lek-placebo co się moze skonczyc tragicznie :rage:. Bardziej niż przy lekach na odchudzanie - tam najwyzej nie schudnie.

3 polubienia

Czy to jest przyczyna lenistwa?
Nie wiem ale obserwuję i dochodze do chyba znacznie gorszych wniosków.Lenistwo bierze sie z obcowania z podtykanym pod sam nos smartfonem ktory zwyczajnie odbiera normalne zycie.
Wystarczxy nie jezdzic samochodem,nie spieszyć sie a troche popatrzeć na ludzi…Jesli to jeszcze ludzie bo dla mnie nie różnią sie niczym od zombie.Moze poza krwiożerczością.

3 polubienia

Tak się nie da żyć. Po szpitalu firma zewnętrzna zaproponowała mi lek eksperymentalny odnośnie udaru, w gratisie za swe dane i oferta tylko do dziś będzie aktualna. Cenowo lek dla ministra z rządu, na pytanie co dalej skoro lek miał być używany kilka miesięcy by były efekty ?.Skąd gwarancje o jakości, badania kontrolne itd. Firma sobie odpuściła. Panienka w mini daremnie mnie rozpraszała by nie myśleć logicznie. Marny dreskode jak wróbla nabrać na plew

Niektore pomysly na odchudzanie moga tez zaszkodzić.
Ale faktycznie te “cudowne” srodki z niewiadomego źródła leczące wszystko za jednym zamachem sa na ogol mniej skuteczne od zmowienia paciorka i liczenie na wstawiennictwo odpowiedniego swietego.