Co tam panie w polityce

O co tu chodzi? Czesto widuje te reklamę czy tam ogłoszenie, z roznymi osobami. Nie rozumiem.

1 polubienie

Na Fb podobne się mi pojawiały np.“Znany piłkarz zdradza jak ominąć legalnie przepisy i w tydzień zarobić 100 000…” :wink:
Ogólnie to jest naciąganie ludzi.

4 polubienia

Ale Trzaskowski i? Orlen?

2 polubienia

Właśnie Trzaskowski coś tu nie pasuje ale może też w tym palce macza lub to jakiś fotomontaż.

1 polubienie

Tu sobie kliknij i tu być może otrzymasz odpowiedź

4 polubienia

Tak przypuszczalam, ze jakis fejk.
Nie pierwszy, nie ostatni. Ja po prostu na zadne reklamy i “okazje” nie zwracam uwagi.
A zakupy robię na sprawdzonych stronach. I daje zarobic Muskowi na wycieczkę na Marsa, bo jesli sie tylko da korzystam z PayPal.

4 polubienia

Teraz wszędzie w mediach coś mącą, nawet zabojstwo na Nowym Świecie wykorzystują, żeby namącić.

2 polubienia

Oj to to! Nie żebym się przywiązywała do takich informacji ale coś mi nie trybiło poznawczo. Wcześniej widziałam taką samą reklamę z Obajtkiem i z Ogórkową…

1 polubienie

o nowe
image

1 polubienie

Dziwi mnie to, że tak poważna firma jak Facebook zamieszcza tego typu oszustwa, które na kilometr pachną fejkiem.

4 polubienia

Naciąganie, jak w każdej reklamie, tyle, że mało wiarygodne.

3 polubienia

Taaa Trzskowski … A taka menda, co publikuje te fejki Ci napisze, że to nie żaden Trzaskowski tylko kuzyn, będący sobowtórem Trzaskowskiego. Albo że sobie taką maskę założył… Albo, że gwarantuje te 13000 zł, ale starych.
Możliwości jest wiele i z tego te mendy korzystają …

I się teraz z nim męcz po sądach …
A on takich gupich już zapewne znalazł setki i na adwokata ma …

3 polubienia

Gwarancja zysku od prezydenta Andrzeja Duda a powinno być (jeżeli już):

od prezydenta Andrzeja Dudy

Mało kto się spostrzeże, że nie o tego prezydenta chodzi …

5 polubień

Pierwszy raz to widzę.

Spoko, zawsze najpierw widzi się pierwszy raz … Potem dopiero może będzie drugi, trzeci … czwarty.

Ale od pierwszego się zaczyna :grin:

No to ten pierwszy raz masz już za sobą! :beer: :beer:

3 polubienia

Często można zobaczyć takie reklamy na darmowych stronach z filmami (wyskakują nawet po mimo adblocka) Kuba Wojewódzki zdradza jak dorobił się pieniędzy zarabia 30 tys na miesiąc naciąganie ludzi i zwykłe oszustwo

3 polubienia

Te reklamy są robione przez obcokrajowców tłumaczone i wpuszczane do internetu dlatego wychodzą takie kwiatki

1 polubienie

Nie tylko widzi, nie tylko widzi…, bo inne też pierwszy raz się robi… :stuck_out_tongue: :innocent:

3 polubienia

Zgadza się. Takich oszustw w necie są tysiące. Niestety, w szkołach uczą o pochodnych, całkach i to rozumiem, bo sam ten temat lubię, ale czemu nie uczą o tym, jak wykryć takie proste oszustwa?
Takie jak na przykład dotyczące choćby tego “leku” cuchną nim na lata świetlne … Już styl pisania komentarzy pod tym tekstem powinien zapalić żółte jeśli nie czerwone światło.

Ludzie nie umieją sobie poradzić z takimi problemami. Dlatego m.in. bo jedną z przyczyn jest fakt, że nie chce im się myśleć …

6 polubień

A mnie się chce myśleć, ale nie wychodzi… :joy:

A naczynia krwionośne, to najlepiej papierem ściernem i naftą… :crazy_face:

3 polubienia