Co tam słychac w 'ustawie' odnosnie maseczek?

@humoreska Ale jak, ale skąd? Przecież covid nie istnieje więc nic im nie grozi…

2 polubienia

mój domowy lekarz wypisze wszystko. Od Jutra jestem upośledzona ruchowo.

3 polubienia

warto ryzykowac?

Lekarz wszystko wypisze…

to jego ocena

Po to lekarzy ucza pisac :joy:, a raczej bazgrac jak kura pazurem. Juz nie raz znajomych medykow putalamy czy oni jakies konkursy wewnetrzne na nieczytelnosc pisma sobie organizują?
To przypadlosc chyba miedzynarodowa…
A ja tam się juz przez te 8 miesiecy do zabierania z domu maseczki przyzwyczaiłam. Podobnie jak telefonu :wink:

przecież już ci pisałam specjelanie dla ciebie że ja w pandemie nie wierze a ty dalej swoje waran, WIRUS JEST BYŁ I BĘDZIE ( ‘oswojony’) to tak trudno pojąc różnicę… ?

@humoreska Czyli wirus jest tylko pandemia nie ma? Chyba już rozumiem :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

pandemi nie ma. ten w Polsce to taki nacjonalistyczny, nasz swojski, we wlasnej piersi wyhodowany.

@waranzkomodo A jest jakaś pandemia w ogóle?

pewnie w Chinach -znowu :stuck_out_tongue:

Jesli tylko w Chinach to epidemia.

@humoreska Spokojnie. Mam świadomość że nasz rząd i wszelkie inne rządy na świecie wykorzystują sytuacje trudne (zamachy terrorystyczne, co vida -ać 29 i innych wiele zapewne) do ograniczenia swobód obywatelskich i wprowadzania w czasie zamieszania “swoich własnych pomysłów” nie zawsze korzystnych dla obywateli. A że globalna wioska, Internet i media - to wszelkie informacje a przy okazji i masa fejków rozchodzi się lotem błyskawicy - zweryfikować tego wszystkiego nie sposób…m

2 polubienia

Nie ma ludzi zgadzających się we wszystkich stuprocentowo i nie będzie. Czas zweryfikuje wszystko…

@humoreska Zapewne czas zweryfikuje wszystko… tylko nie wiadomo ile tego czasu potrzeba, czy życia wystarczy…czy prawda po czasie nie zostanie uznana za kolejną teorię spiskową…

Noszenie maseczki ujma na honorze nie jest. Szkodliwe tez nie.
Akurat jest to najmniejszy orobkem w tym calym balaganie.
Chcialabym tylko przypomniec, ze niedawno maski byly symbolem walki o wolnosc