Co teraz jest u Ciebie na TOPie?

a ja mogłabym być zakupowym zawodowcem :D, tylko musiałabym mieć totalnie wolną rękę i złotą kartę bez limitu :smiley:

1 polubienie

U mnie w modzie oraz moim zamyśle jest teraz nakupowanie białych/jasnych bluzek i swetrów by pasowały mi do wszystkich dolnych rzeczy. Lubię ładnie wyglądać, ale nie mam chęci ostatnio zbytnio się zastanawiać nad ubieraniem. Więc mam taki plan.
A co do innych rzeczy/wnętrz to chętnie poczytam co teraz jest modne, bo czeka mnie remont kuchni. Nie mam jeszcze na to konkretnego planu.

2 polubienia

To biere i żenie się z Tobą. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jeśli chodzi o kolory, to kupiłabym chętnie jakąś bluzeczkę w błękitnym kolorze, takim twarzowym jak ten, który jest na mojej letniej bluzeczce :slight_smile:
A kuchnię też urządzam i mam białe meble z tej serii image czarny blat i kupiłam takie płytki image

2 polubienia

u mnie jak zwykle kolorowo.
a na topie to kominiarki na wybiegu w Barcelonie :wink:

1 polubienie

Nie ma to jak szybkie oświadczyny :smiley:

1 polubienie

Szukałam w zeszłym roku wygodnych butów dla babci. Puchły jej nogi bardzo i ma haluksy. Wpisałam w necie hasło “buty szerokie” bo takie w zwykłych sklepach są nie do kupienia.
Wyszukano się kilka sklepów. Kupiłam babci takie buty i naprawdę to było To.
Miękkie i dopasowujące się. Rozmiar kupować jaki się ma. Nie, że większe by było luźniej.
Nie są one jakiś ekstra ładne, ale wstydu też nie ma. Chłopskie nie były :wink:

2 polubienia

Moda dla mnie ma niewielką wartość, nie sugeruję się nią. Do tej pory miałam fazy na kolory: zielenie, później pastele, niedawno fiolety, a obecnie podoba mi się turkus.

2 polubienia

Ale o gotowanie zapomniałem z tego roztargnienia spytać. :grinning:

2 polubienia

Podobną kuchnię córka mi pokazywała. Podoba jej się taki styl.
Mówiłam jej by mi coś podpowiedziała, przejedziemy się któregoś dnia pooglądać meble.
Taka kuchnia w uniwersalnym stylu jest. Nie wyjdzie szybko z mody, a nie chcę czegoś na co za kilka lat nie będę mogła patrzeć.

1 polubienie

Zakupy “ciuchowe” przebił mój nowy smart tv i odkurzacz piorący, który myje też podłogi :wink:

3 polubienia

:open_mouth:
A mnie by sie przydal taki co jeszcze gotuje :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Odkurzacz pierze też tapicerkę?

3 polubienia

Firmy ktore wymienilam dla @ihtiel - jezeli sa w Polsce to polecam
Tez mam problemy z nogami

3 polubienia

Tak i dywany.

1 polubienie

Mam nadzieję, że umiesz i lubisz :smiley:

1 polubienie

brzmi nieźle :slight_smile:

1 polubienie

No to fajna rzecz. Przydatna w domu. :slight_smile:

2 polubienia

Ja kupiłam naprawdę okazyjnie i dokupowałam pojedyncze szafki :slight_smile:

1 polubienie

Kup sobie to i nie musisz nawet gotować, zrobi to za Ciebie.
image

2 polubienia