Co teraz jest u Ciebie na TOPie?

Co w modzie Cię kręci? co Ci się ostatnio podoba? na co zwracasz uwagę?
Chodzi nie tylko o ubiór, pojedyncze elementy garderoby, kolory, tkaniny, ale ogólnie o to, co nas otacza, cała sceneria, środowisko, wnętrza, jakieś pojedyncze elementy rzeczywistości…

6 polubień

Lubię Cię Żabko, ale na to pytanie, nie umiem odpowiedzieć. Ale spróbuję. Gustuję w skórzanych kurtkach. Jakby coś nie tak z tą odpowiedzią, nie złość się na birbancinę. :kissing::blush:

3 polubienia

Fajnie :slight_smile: Ja też rozglądałam się czasem za jakąś ramoneską lub cienką kurteczką, taką tylko lekką zadziewajką. Mam brązową skajkę

1 polubienie

Mam 4 skóry, jedną brązową, 3 czarne, Miałem też długi, skórzany płaszcz koloru jasnobrązowego, ale to dość dawno było. I z dzisiejszą modą wiele wspólnego nie ma.

1 polubienie

Piękna pogoda, nowe słuchawki :slight_smile:

1 polubienie

Już kupiłeś, czy się rozglądasz?

Kupione

1 polubienie

Ja nie podążam za modą, ubieram się swobodnie, bez ekstrawagancji, bez szaleństw. Mam swój styl, może nie najlepszy, ale własny i go nie zmienię.

5 polubień

Nic Cię ostatnio nie pociąga?

A to takie nieharmonijne przeciez :frowning:

2 polubienia

Aktualnie? Ponieważ mam klopoty z nogami - mega wygodne buty ( już mam jesienne a szukam zimowe). Nie mają byc wygodne kecz mwga wygodne czyli nie najtańsze. Urodą takie bardzjej unisex niz damskie.

5 polubień

Ale co to znaczy “ostatnio”? Mam zwracać uwagę na idiotyczne teksty w magazynach typu: “Ludzie oszaleli na punkcie…” albo “Musisz to mieć”? Mam nosić dziurawe dżinsy i buty z rozwiązanymi sznurowadłami? Ostatnio kupowałem nowe dżinsy i długo musiałem tłumaczyc ekspedientce w wieku mojego syna, że szukam NORMALNYCH dżinsów. Ona nie wiedziała o co mi chodzi i ciągle powtarzała o jakiejś “kolekcji” . Na to ja odpowiedziałem, że nie kolekcjonuje spodni, tylko je nosze. Mina na jej twarzy - bezcenna!

12 polubień

Sprawdź serię “go soft”, jest dostępna w CCC. Kupiłam mojej mamie sandały z tej firmy, a ma problemy ze stopami i mówiła, że to najwygodniejsze buty :slight_smile:

2 polubienia

U mnie cały rok są na topie sukienki, rajstopy i skarpetki :relaxed: teraz dodatkowo mam bzika na punkcie zakolanowek i podkolanówek :star_struck: buty na wysokim obcasie bądź koturnie obowiązkowo :grin: a takie małe dodatki to kolejna para kolczyków, szalikow i pasujących do wszystkiego szminek i torebek :grin::yum:

2 polubienia

Ja np. jak mam kupić płytki, telefon, czy stół, to lubię sobie pooglądać, nakręcić na to, zwracać uwagę na te elementy w każdym miejscu. Jak miałam kupić samochód, to wszędzie i zawsze przyglądałam się samochodom i zastanawiałam, czy taki chciałabym mieć.

2 polubienia

Ja ostatnio kupiłam sobie białe cienkie rajstopy :slight_smile: Śmiałam się, że ostatnio, to pewnie miałam takie na komunii :wink:

1 polubienie

Białe mam takie grube typowo zimowe :slightly_smiling_face: lubuje się w różnych wzorach i kolorach rajstop :relaxed:

2 polubienia

Mnie przydałby się ktoś, kto by mi zakupy robił tego typu, bo w tem temacie, cienias jestem niemożebny.

1 polubienie

Kupiłam sobie czarne kryjące z drobnymi punkcikami srebrnymi w biedronce. Są bardzo seksowne, bo mam już jedną parę i dokupiłam jeszcze 2 :smiley: A białe grube miałam też, daaaawno temu i nie wiem ile razy je założyłam :smiley:

1 polubienie

@ihtiel
Mam to samo
Wygodne buty to dla mnie poodstawa egzystencji nieomal
Nie wiem czy w Polsce sa buty firmy Gabor - najwygodniejsze na swiecie, podobnie ara lub (troche mniej Rieker)
Nie tylko wygodne ale i wygladaja wg mnie elegancko i nie tak staruszkowato jak inne wygodne buty
To moje stare na przyklad:

image

3 polubienia