Co to jest 3. ?

Zapraszam do kolejnej zagadki :grin:
Co to jest ?

2 polubienia

Kiełbasa?

2 polubienia

Nie. Za ch─Ö─ç do zabawy serduszko dam .Pomy┼Ťla┼éam o chwili rozrywki , Quizy trzaskacie w ciemno :wink:

1 polubienie

Przyn─Öta na ryby.

1 polubienie

Palce widz─Ö, widz─Ö palce.

2 polubienia

Nie :grin:.

Owszem @birbant , to co┼Ť mie┼Ťci si─Ö w d┼éoni i nie tylko w niej :grin:

Co si─Ö tak zaci─Ö┼éa┼Ť z tym, nie? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Nie wiem ale kojarzy mi si─Ö z czym┼Ť do zjedzenia :face_with_monocle::slightly_smiling_face:

1 polubienie

Nie psuj─ůc zabawy, powiem, ┼╝e nie jest to do jedzenia, cho─ç posmakowa─ç mo┼╝na. :icecream:

3 polubienia

Nie :grin:

1 polubienie

@Bocca-Lupo , @okonek , prosz─Ö wyr├│┼╝ni─ç odpowied┼║ @ZiraaeL :blush::blush:
Tak , tego si─Ö nie je , to s─ů

3 polubienia

@anon75849589 To ja nie chcia┼éem psu─ç zabawy, a Ty sie wygada┼éa┼Ť. :confused:

2 polubienia

Nie u┼╝ywam, to sk─ůd mam wiedzie─ç jak wygl─ůdaj─ů, a do tego jeszcze ÔÇťwsp├│┼éczesneÔÇŁ? :innocent:

1 polubienie

Moje zagadki s─ů na zasadzie ,
Kto pierwszy ten lepszy , tu na forum . Jako 1 udzieli┼ée┼Ť prawid┼éow─ů odpowied┼║ :blush:

Widz─Ö, ┼╝e to nie to, ale poszuka┼éam tego mojego skojarzenia. To jedno z gruzi┼äskich s┼éodko┼Ťci. Podobne na pierwszy rzut oka tylko inaczej jakby zwini─Öte. :slight_smile:

2 polubienia

Oj takie jak na obrazku to faktycznie antykoncepcja, moze sie odechciec.

2 polubienia

Nigdy bym nie zgad┼éa. :grinning: Paterz─Ö i zastanawiam si─ÖÔÇŽ ale ┼╝e jakÔÇŽ to si─Ö odwija :thinking:

2 polubienia

Nie wiem :rofl::rofl::rofl::rofl:
Teraz Wasza kolej na zagadki dla mnie :blush:

2 polubienia

Co to jest ┼╝u┼╝ek i dlaczego ma 5 n├│┼╝ek i po co ma jedn─ů kr├│tsz─ů, a pozosta┼ée takie same, jak ta kr├│tsza? :face_with_hand_over_mouth::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie