Co to jest kapitalizm? - Kapitalizm to zwyczajne oszustwo i bezmyślność

zakładająca istnienie zysku w ekonomii, z biznesów, choć taki zysk na pewno nie istnieje i nie może istnieć, co wykazywałem już niejednokrotnie na Pytamy.

https://pol.market-vasm.com/Holow_new/?uclick=h9ibqe1n&uclickhash=h9ibqe1n-h9ibqe1n-e2u3-1mc8uo-syg6pm-7s16a48n-7s16a4fe-e5d51a

Wszyscy politycy chcą byśmy byli bogaci ale by tak było to oni sami muszą być bogaci. W 1 kolejności

1 polubienie

Przeciez dzis nie primaaprilis…
A promowanie piramid finansowych jest nie tylko karalne, ale rowniez nieetyczne

Ja promuję myślenie, z czym u Ciebie nie najlepiej.

Już się tak z tym “myśleniem” nie wygłupiaj …

Przestaje mnie powoli bawić wytykanie ci jego braku …

1 polubienie

Tu nic nie pomoze, kolega po prostu stosuje sie do zasady “myślę, ze myślę” co powoduje sprzezenie zwrotne.

1 polubienie

Raczej zasadę wydaje mi się że myślę.

to by tlumaczylo swiaty rownolegle…

1 polubienie

Kolega wszystkie bzdury z netu łyka jak harmonijny pelikan.

4 polubienia

Kapitalizm to w tym momencie najmniejsze zło. Jeszcze wymyślono systemu, który działałby dokładnie według założeń i pokładanych w nim nadziei. Nawet DSHN nie funkcjonuje tak, jak się jego założycielowi wydaje. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Nie ma nic lepszego od kapitalizmu.I chyba nigdy nie bedzie.

1 polubienie

Kapitalizm w stanie czystym? :joy: Najpierw trzeba cos wypracowac, potem wrzeszczec o jednakowych żołądkach.

1 polubienie

Toż to przecież fake news.
Albo lepiej, król jest nagi!

Tak mogą mówić nieodpowiedzialni zwolennicy kapitalizmu.

Sukcesy kapitalizmu w Polsce?

I dobrze. Na TVPiS miliardy sie znajduja, miliony wyrzuca sie na wybory korespondencyjne, akcje propagandowe i inne dzialania pozorowane, a na oczyszczalnie sciekow brakuje?
Warszawska to tylko wierzcholek gory lodowej
A co ma do tego kapitalizm? Za komuny mielismy zatrute i “teczowe” rzeki.
Tylko info o tym bylo objete cenzurą.

Archeolodzy będą nas odrozniac jako wartswe maseczek i strzykawek jednorazowych.

1 polubienie

# Ochrona środowiska

Przywróćmy dawne zasady, które zniszczył socjalizm. Przywróćmy dawną, dobrą, sprawdzoną wiekami naturalną własność prywatną, którą zlikwidowano w imię chorych, sztucznych, wymyślonych, destrukcyjnych zasad.

3 polubienia

Moim zdaniem kapitalizm jest znacznie mniej ekologiczny. Firmom bardziej opłaca się produkować produkty mające krótszą trwałość, by klienci musieli częściej kupować. Również naprawianie musi być jak najbardziej utrudnione.

A ponoć kiedyś lodówka potrafiła działać nawet do 25 lat i nawet żarówki nie było trzeba w niej zmieniać.