Co to jest??

Gdyby ją lubił, to nie pytałby co to jest.

2 polubienia

No nie wiem, dlatego pytam. Poza tym, w muzyce zgodność podobna jak w polityce XD

Jak dla mnie całkiem udana parodia. O to tu chodzi, przerysować i pokazać w ten sposób to, co w danych gatunkach charakterystyczne. Na yt bardzo powszechna praktyka :wink:
Ja reggaetonu osobiście nie lubię, chociaż nie zaprzeczam, że to muzyka, która łatwo łapie popularność itd.
Ale tu super widać, jak bardzo jest kiczowata i schematyczna, i jako sama muzyka, i przede wszystkim klipy do niej.
Zresztą nie obrażam się też, jak ktoś parodiuje muzykę, którą lubię, więc trochę nie rozumiem oburzenia niektórych, a motywy tworzenia takich parodii mogą być różne, niekoniecznie zazdrość :slight_smile:

3 polubienia

Dla mnie genialne w Despacito było tylko jedno. Migawki z Zuleyką. Zbyt krótkie, by się przyjrzeć i wystarczająco długie, by pobudzić zmysły. Tylko z jej powodu obejrzałem klip trzy razy z rzędu :laughing::stuck_out_tongue_winking_eye: Podejrzewam, że nie tylko ja i stąd rekordowa oglądalność.


Sam utwór taki sobie.

2 polubienia

Właśnie tej baby nienawidzę :stuck_out_tongue: nadal podtrzymuje, że piosenka jest idealna na letnie imprezki pod gołym niebem. Mam swoje nawyki, zakładam słuchawki , nie obchodzi mnie co się na świecie dzieje , słucham ulubionej muzyki. Zupełnie inny gatunek porywa mnie do gibania w plenerze.

1 polubienie

Hahahahaha… Jakże mogłoby być inaczej, @anon75849589? :wink:

1 polubienie

Masz na mysli muzykę czy kwintesencje kobiecości z klipu ? :wink: Jestem hetero, ale piękno w drugiej kobiecie doceniam i głośno nienawiść deklaruję :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Raczej to drugie, bo upodobanie do muzyki jest kwestią gustu i ja, gdyby nie ta pani, pewnie nie wysłuchałbym nawet kawałka do końca :wink:

1 polubienie

Gust muzyczny ? Albo mnie coś porywa albo nie , bywa , że nie cierpię ponadczasowych utworów.

2 polubienia

Tak właśnie. Nie zdarzyło się, by porwało mnie coś z popu. Po prostu nie lubię pioseneczek. Takie mam przyzwyczajenia, nawyki, gust a może brak gustu :smiley: Jak zwał, tak zwał, ale tylko rock może coś we mnie pobudzić.

1 polubienie

Cały rok czekać na doznania? To u mnie nie przejdzie :wink:

2 polubienia

Nie za dobrze to rokuje

2 polubienia

:stuck_out_tongue:

1 polubienie

mnie to jakos nie zabilo

Albo roqqje. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

dobra, baba jestem na te wytrenowane kraglosci nie reaguje, pokicac przy tej muzyce sie da jest wiele innych tak zwanych przebojow lata

1 polubienie

No i dobrze. Tak być powinno. Ja także nie reaguję na herosów zapierających Wam dech… :wink:

2 polubienia

osobiscie mam nieco inne gusta niz Arnold piekne cialko
ale o tym sie nie dyskutuje

1 polubienie

Przez przypadek natrafiłem na ten klip i byłem w szoku. Później poczytałem trochę o kapeli, obejrzałem inne parodie. Nie podoba mi się taka muzyka, ale doceniam ich poczucie humoru.

2 polubienia