Co to jest?

Nieeeee.
Nigdy nie miałam i nie korzystałam z wibratora.

1 polubienie

@Antykwa, zgadza się co do perspektywy zrobionego zdjęcia.
Co do reszty. Nie.

A wiesz ile straciłąś? :slight_smile:

1 polubienie

Coś do masowania czegoś. Masażer.

1 polubienie

To teraz moherowe berety bez antenki robią? :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Pytasz poważnie?
Odpowiem równie poważnie.
Moje pożądanie budzi się pod wpływem spojrzenia, zapachu, dotyku, ciepła, pocałunku. Wibrator to rzecz, mnie tylko facet kręci.
Podobno jestem namiętna i zmysłowa, tego samego oczekuję od partnera. Nigdy nie korzystałam z gadżetów, a sąsiedzi wiele razy palili papierosa, kiedy u mnie w domu było po… :stuck_out_tongue_winking_eye: Albo jestem z tych głośnych, albo mój ślubny taki dobry.

2 polubienia

@ZiraaeL, coraz bliżej.
Udzielę poprawnej odpowiedzi, bo już muszę kończyć. I jakoś temat zaczyna się robić zbyt intymny :wink:

Brawo Ty!

1 polubienie

Podaję prawidłową odpowiedź.
Bardzo dziękuję za wspólną zabawę. Teraz czekam na Wasze pytania.

To coś, co pokazałam z dziwnej perspektywy (celowo)
To szlifierka do pięt.

1 polubienie

To było nie do odgadnięcia, @Efka fotkla była tak zniekształcona, że sorry, no way!

Równie dobrze mogłaś wstawić zdjęcie poziomej linii, po czym wyjaśnić, że jest to pocztówka widziana od krawędzi :slight_smile:

5 polubień

Jak dla kogo @Bingola. Czep się swoich rebusów, których z żadnej perspektywy pojąć nie mogę :stuck_out_tongue_winking_eye:
Dobranoc :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Muszę stanąć w obronie rebusów.
Rebusy są masowo rozwiązywane, te zamieszczane tu i na zaprzyjaźnionych blogach są rozwiązywane wszystkie.
Twojej zagadki nie rozwiązał nikt.

Ale zamieszczaj je dalej, bo masz ciekawe pomysły a ruszanie głową i wyobraźnią nie boli. image

6 polubień

Bożesztymój.

@efka mogłabyś być bardziej harmonijna.

7 polubień

A jak ta szlifierka działą? Obrotowa? To miałem rację, ze coś na kształt i zasady działania jak wibrator ! :slight_smile: Poprosze pół punktu! :slight_smile:

4 polubienia

Wiem @Antykwa, widzę, że kilka osób z naszego forum trzaska rebusy i inne takie. Do tego trzeba mieć dryg i robić to systematycznie.
Ja tego jeszcze nie mam.
Już wiemy co czytamy, jakie filmy oglądamy, komu kibicujemy, z czym to sypialni chodzimy :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ja chętnie zajrzę w każde pytanie, i będę zgadywać, co Wy umiesciliscie na swoim zdjęciu, z dziwnej perspektywy. Życiowa zaradność jest w cenie, zróbcie zdjęcie jakiegoś narzędzia i znęcajcie się nad nami.
Jedno jest pewne, zawsze to jakiś trening dla naszych szarych komórek.

2 polubienia

Jesteście zwariowani :rofl:
I bardzo dobrze :wink:

4 polubienia

Jutro ja zrobię swój konkurs pt. “Co to jest” No i zobaczymy! :stuck_out_tongue_winking_eye:
Fotke już mam

1 polubienie

Coś za bardzo jesteś zadowolony :thinking:
Już wiesz, że baba sobie z tym nie poradzi. Hmmm :thinking:

Wiem na czym lubisz jeździć i czym pływać. Lepiej lekcję odrobię :stuck_out_tongue:

2 polubienia

To nie z tej branży!

1 polubienie

Już się cieszę na jutro. Będę doskakiwać do telefonu i sprawdzać.
Chyba, że teraz wstawisz?