Co to jest?

Nie, jutro jakoś po południu. Wypatruj. Albo dam zanć na PW. :slight_smile:

1 polubienie

Oki. Byle przed 15-tą. Potem już szykuję kawę, ciacho i czekam na skoki :wink:

1 polubienie

Przed 15 nie dam rady, raczej wieczorem. Musze być dostępny, żeby odpowiadac na wasze dziwne propozycje

1 polubienie

Dobra. Jakoś się zgramy. Mnie już skręca :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

To masz:) Jaka jest najkrótsza lina na jachcie?

2 polubienia

Ringabulina? Ta w dzwonie okrętowym.

2 polubienia

ty znałeś odpowiedz bo już kiedyś to pytanie zadałem. Ale tak.

1 polubienie

To trudniejsze pytanie. Po jeziorach pływają statki wycieczkowe. Ile lat trzeba skończyć by mieć możliwość zrobić uprawnienia? Tylko bez szukania w necie.

2 polubienia

@anon18020312, pytasz w jakim wieku można zrobić patent sternika, czy kiedy można sterować statkiem wycieczkowy?

Odpowiem tyci przewrotnie. Patent można zrobić przed 18 rokiem życia, ale nikt niepełnoletniej osobie nie pozwoli pływać z pasażerami. Szczególnie w celach zarobkowych.

1 polubienie

Nie przypominam sobie tego pytania, ale mam kumpla żeglarza i to, akurat wiem od niego.

Na te uprawnienia nie znam odpowiedzi.

2 polubienia

Depilator czy urzadzenie do likwdowania zmechacen na ubrraniach?

2 polubienia

Co do statku wycieczkowego w/g chorego prawa może go prowadzić 14 latek…

1 polubienie

Ok a gdzie w rowerze znajdziesz kasetę? gdzie ster gdzie elastomer,Gdzie jażemka

1 polubienie

@okonek, odpowiedź już udzielona.

A to Ty kapitan?
Kapitujesz czy ścinasz glowy?

@anon18020312, tego nie wiem bez podglądanie. Co do statku wycieczkowego.
14 latek nie może go prowadzić.
Co innego zdobyć patent, co innego stać za sterem jednostki pływającej. Nie mówiąc już o pasażerach.

Jako 14 latka? Da sie duzo
Nawet omega na Sniardwy wyplynac

Za moich czasów były takie przepisy, że sternik jachtowy mógł prowadzić Dar Pomorza, gdyby jakim cudem wpłynął on na Wisłę – bo na wodach śródlądowych nie było ograniczeń dla tego stopnia.

2 polubienia

Zgadza sie, ale skad ten Dar Pomorza wziąć

Nadal tak jest. Najlepsze jest zaś to że chcąc pływać skuterem musisz mieć patent sternika morskiego.