Co to jest?

Cytuję poniżej, bo nie rozumiem tego fenomenu, który podejrzewam lada moment przeminie.
Rozumiem, że ktoś odniósł sukces, bo: umiał zakombinować/ miał wykształcenie i skorzystał z niego/ miał majątek po rodzinie i rozmnożył czy też ustawił się w polityce /układach itd. Ale tego poniżej nie rozumiem :star_struck:
"Angelika Mucha, znana szerzej jako Littlemonster96, jest jedną z najpopularniejszych influencerek w kraju. Na Instagramie śledzi ją ponad 1,5 mln obserwatorów. Ona sama nigdy nie podejrzewała, że dojdzie do takiego momentu w życiu. "

2 polubienia

polecam 1:10, ten moment

Mnie w tym 1.5 mln nie ma, ba… nawet nie wiedzialam, ze taki gatunek muchy w przyrodzie wystepuje?
Co do liczby obserwatorow? To da się zalatwic bez obserwujacych, byle boty dawkowaly zachwyty ostrożnie.
Prawdą jest, ze tego typu konta zastepuja niegdysiejsze kampanie reklamowe - ludzie, zwłaszcza mlodsi spedzaja wiecej czasu przed ekranem komputera czy z telefonem niz oglądają TV.
Komercja jak wszędzie.
Choc i tam robi sie ciasno i można spodziewac się niedlugo zmiany strategii.
Co bedzie dalej?
Czas pokaże.
Tiktok pokazuje, ze skala mozliwosci eksploatacji ludzkiej glupoty jest duza.

2 polubienia

To jest chyba przeliczane na klikalność i wejścia na profile marek. Te majtki mnie na starcie przerosły, ale ja jestem za głupia, żeby stosunkowo darmo coś chcieć. Taki sukces wydaje mi się dość przypadkowy i wynikający z koniunktury chwilowej :thinking: Musiało komuś wyjść i akurato dziewczynie wyszły jakieś zyski i paru osobom też. Co do Tiktoka się zgadzam …

1 polubienie

Wiekszosc tego typu “karier” to efekt przypadku.
Nawet wielka gwiazda jaka byla Ava Gardner doilaby krowy gdzies na poludniu USA, a Marylin Monroe wzorową amerykańską matką z przynudnym mężem sierzantem i wianuszkiem potomstwa.

2 polubienia

Ja też nie!

1 polubienie

Doszła do takiego momentu, że pokazała już rodzaj majtek, które kupiła w Ameryce. Ale żeby zupę publicznie ugotowała, co by było społecznie bardziej użyteczne to nie.

3 polubienia

Pewnie głównie faceci oglądają. Heteroseksualni

2 polubienia

Nie, mnie nie namówisz na oglądanie takich filmów.

Co najwyżej pozdrów tą Muchę.
Niech się jej wiedzie, ale na mnie niech nie liczy …

5 polubień

Oj, Ty to od razu masz nadzieję na jakieś nieprzyzwoite rzeczy a ona sobie majtki kupiła zwykłe a na poziomie brzucha jest siateczka jak od kabaretek :roll_eyes: W sumie to dobrze, że kogoś cieszą małe rzeczy, ale taniej by wyszło 10par takich samych lecz bez siatki w sieciówce.

2 polubienia

A czym niby różnią się celebryci internetowi od telewizyjnych? Jeżeli rozumiesz cukces jednych, to sukces drugich jest bardzo podobny, a przynajmniej ja tak sądzę.

2 polubienia

Są 100 razy gorsze nieszczęścia. Temat majtek też może być ciekawy …

Nawet czasem warto zajrzeć na stronę z takowymi produktami. Ma się potem przez miesiąc ciekawe propozycje reklamowe. Nie zawsze moje systemy są w stanie w smartfonie wytłuc reklamy, więc jak już, to wolę jakąś bieliznę damską, niż np. propozycje artykułów do remontu domu …
Ale sam z siebie unikam takich filmów.

1 polubienie

majtki były tylko na początku. Podejrzewam, żeona o głupotach mówi i pokazuje tusze do rzęs i inne głupoty. Marność i wszystko marność.

4 polubienia

Typowy słup ogloszeniowy.
Nie za ladny, nie za brzydki. Ot taka chodzaca przecietnosc, na przykladzie ktorej mozna pokazac, ze jak bedziesz odpowiednio dlugo jesc chipsy, popijac cola, uzywac takich a nie innych przedmiotów to tez milionerką zostaniesz…

3 polubienia

Nie mam potrzeby znać każdej osoby, produktu itd która zabłyśnie w internecie

2 polubienia