Co to metaxa?

Akurat w tej butelce, to spora ilość podrobionej kiedyś krążyła. Najbliższa oryginałowi była przemycana z Mamonowa, najgorsze były płyny do szyb barwione bejcą :grinning: Ale na moc nie powinno być reklamacji, nawet przy podróbach :laughing:

1 polubienie

To winiak, lub inaczej brandy. Jedyna pijalna to ta lepsza, 7-letnia (ta co ma siedem gwiazdek). Te “gorsze” to chyba tylko ze 35% mają…

Ale anyzem doprawiana

Tak anyżem ta moja miała niby 38%. Na smak nie narzekam ale kopa to nie miało.

Ja w ogole anyzu nie cierpie, nawet w ilosciach sladowych

Metaxa to wódka dla panienek i gejów… :roll_eyes: :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Nie jetem gejem, a lubię ją dolaną do kawy. Pycha!!! :joy:

2 polubienia

Przepraszam za błąd, bo zapomniałem napisać, że dla dam również. :roll_eyes: :smile:

1 polubienie

Wybaczam. Jesteś tak uroczym rozmówcą, że na Ciebie nie można się gniewać :wink:

2 polubienia

to wiele wyjaśnia. Na pewno nie jest to dla facetów.

2 polubienia

Podniosłaś mi tak moje ego, że znajduję się aktualnie w stanie egonalnym… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Chrzanisz kolego…Ale Polakom i Rosjanom mozna wybaczyć.Oni widzą swoja meskość przez pryzmat czystej wyborowej…Lub gorszych świństw.

To wyłaź z tego stanu, bo dzisiaj będzie nowa seria zagadek do zrobienia. Ja to już się boję czy sobie poradzę, ale jak tak, to zaraz dobiję Cię następną sympatyczną uwagą na Twój temat i wyprzedzę w zgadywaniu, bo będziesz powoli wychodził ze stanu agonalnego :upside_down_face:

2 polubienia

Egonalnego. to jeszcze gorsze… :roll_eyes: :face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

Czy Ty jesteś Egon? :thinking:
Bo myślałam, że tam u góry, to Ci się po prostu literówka przytrafiła, więc jako dobrze ułożona dama udawałam, że tego nie zauważyłam :grin:

2 polubienia

A tak w sumie, to bój się bój,bo ja na Twoje ego następną zasadzkę szykuję. Nie powiem jaką i nie powiem kiedy, ale bój się już teraz :upside_down_face:
A taki stan egonalny potrafi udusić albo wywołać wstrząs? :thinking:

3 polubienia

Już jestem wstrząśnięty…, jak flaszka metaxy przed opróżnieniem… :joy:

2 polubienia

Anyżu woń? Won ode mnie z kieliszkiem!

2 polubienia

Nie bądź taki anty. W gorącej osłodzonej kawie metaxa jest pyszna.
Mężczyźni…
I na czym Wy się znacie, jak nawet kawy z metaxą nie piliście? :stuck_out_tongue_winking_eye: :smile:

1 polubienie

Wolę whiskey.

1 polubienie