Co to moze znaczyc?

Zaczelam sprawdzac rozne znaczki i sprawdzilam potrojny pasek na gorze po lewej. Jak doszlam do uzytkownikow, to sie okazalo ze jestem tam dwukrotnie i to (mniej wiecej) zolto! Czy sie czyms narazilam???

Każdy siebie widzi na żółto.

2 polubienia

Ups, wolalabym na rozowo…:slight_smile:

1 polubienie

TAm jakieś grupy można tworzyć?

Już ci się marzy segregacja rasowa?

:sunglasses::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 polubienie

W sumie ciekawe, czy jak się utworzy taką grupę to inni nie będą mieli tam wstępu, tylko wybrani?
Trzeba to sprawdzić.

1 polubienie

Zacznie się to samo, co na Pytamy…Kółeczka wzajemnej adoracji, lizanie tylkow itd. Ostrzegam tylko, że gdy do tego dojdzie, to będzie początek końca forum, zostanie garstka kolesiostwa, reszta znudzona odejdzie i tyle

2 polubienia

???
Nie mam żadnych pasków po lewej stronie.Mam tylko okręt"flagowy".

Potrójny pasek mam po prawej w rogu u góry i jest to przerzut do innej kategorii.

Ja też mam po prawej i elsie mogło się pomylić ale po jego wciśnięciu pokazuje się takie coś.
Korzystam z telefonu, myślę że na tablecie jest tak samo, nie wiem jak na kompie.

Jakby nie patrzeć jest tam wejście w użytkowników i możliwość sprawdzenia kto jest najaktywniejszy a także w grupy i inne takie prócz kategorii

2 polubienia

@anon44086484 @birbant Oczywiscie strony mi sie pomylily…

2 polubienia

@anon44086484 perełeczko!
Ustaw sobie czarny design !
Jest w deszkę !

2 polubienia

Jakby co to tak się to robi :smile:

2 polubienia

Nigdy w życiu @anon80021811
Ja wiem jak to się robi.
Nie wyobrażam sobie korzystać z czarnego ekranu. Oczy się męczą i wpływa negatywnie na psychikę. Depresja murowana. Czułabym sie jak w krypcie :sweat_smile:

5 polubień

Hahaha :smile:
Okej okej mała :smile:

1 polubienie

Ja też mam na czarno @anon80021811!

1 polubienie

Piona misiaczku :smile:

1 polubienie

Ja też, prawie od początku tylko czarne tło :wave:

1 polubienie

Ja jednak wole biale…

1 polubienie

Ja tez, choc moje dziecko bardzo namawia mnie do ciemnoszarego

1 polubienie