Co to za kurna chatka, jak myślicie?

No bo w koncu jak madry mis moze miec w oryginale imie typu unisex czyli Winnie?
I przyprawiac tym niektorych o ciezki bol glowy?

Ja nigdy nie widziałam rozumnego ptaka ani misia…
Jak Ty to poznałeś,
że oni tacy rozumni?

1 polubienie

Wielokrotnie widziałem małe kaczki krzyżówki i młode łabędzie, jak czyniły grzecznie wszystko, aby nie sprawiać rodzicom kłopotów…

A ja juz drugi rok z rzedu czytam artykul na onecie czy gdzies ze rolnik ma dzialke ze zbozem pomiedzy blokami i wjezdza w miasto kombajnem XD W Lublinie czy gdzies

2 polubienia

1 polubienie

A kto mu zabroni? To juz nie czasy kiedy na siłę deweloper zwany panstwem wywlaszczal pod osiedla mieszkaniowe dla klasy robotniczej. Niestey reszta patologii przejmowania za grosze ziemi pod lotnisko nomen omen Baranów i w ogóle wtracanie sie w obrot zemia rodem z sowieckich horrow ma sie dobrze.

2 polubienia

Oj to już 3 rok. Tak też ten artykuł już widziałem. A co do zabierania… mieszkam niedaleko s5 i ostatnio firma która to buduje tak sobie po prostu rolnikowi przez pole rów wykopała i wywłaszczyli go z pasa szerokości 2m. A co najlepsze teraz będzie musiał objechać obwodnicą by wjechać na 2 połowę pola.

2 polubienia

Teraz sobie przypomniałem że kolega @birbant ostatnio coś pisał o przejściach dla zwierząt…
Ale tu to przesadzili…

Zimą tysz

1 polubienie

Zgłosiłem ten swój temat do usunięcia, i nie ma reakcji.

Zgłosiłem ten mój temat do usunięcia, i nie ma reakcji.

Może dlatego że jako nieliczny z twoich tematów nie powinien być usunięty?

1 polubienie

Ten temat to pomyłka, dlatego dałem go do usunięcia.

No weź w końcu coś normalnego napisałeś.
Czy temat powinien być usunięty?

  • Tak
  • Nie

0 głosujących

1 polubienie