Co to za kurna chatka, jak myślicie?

Zdjęcie usunięte na życzenie autora pytania.

1 polubienie

Zgaduję że to zdjęcie z twojej ROD działki W chatce mieszkasz jak jesteś na działce

3 polubienia

Kur nie widze :hatching_chick::baby_chick::hatched_chick:

1 polubienie

Ładna altanka na działce

2 polubienia

Zjedzone

Domyślny jesteś, podobnie jak Kaziu.

1 polubienie

Raczej nie chatka Puchatka :wink:

2 polubienia

To nie chatka. To nieharmonijny wytwór nieharmonijnej kreatury, niepomiernie głupszej od najmniejszej bakterii, której owa poczwara niegodna jest nawet kurzu z sandała strzepnąć, a owa nieharmonijna rudera i jej szujowato-nieharmonijny właściciel zostaną już wkrótce na paroch starci z racji urodzenia przez Ziemię drugiego Księżyca …
… czy jakoś tak. :crazy_face:

3 polubienia

Myslisz, ze taka bardziej harmonijna?
image

2 polubienia

Ja myslalem ze ty jezdzisz na jakas dzialke z dala od cywilizacji a tam widze jakies zabudowania obok…

1 polubienie

Altana. Mam podobną. Dobra miejscówka do picia.

2 polubienia

zauważyłeś, że moje nauki wpłynęły na Ciebie?

1 polubienie

Jeździć w harmonijną głuszę, to zakłócać życie harmonijnych stworzeń DSHN-u.

Przecoez te dzialki kiedys byly na obrzeżach miast. Teraz obrosly osiedlami satelitami i zrobily się łakomym kąskiem dla deweloperów, po wielu awanturach sa chronione ustawowo.

Zimą też?
Czy na igloo przerabiasz?

Oczywiście, że wpłynęły … jednakowoż nie koniecznie w taki sposób, jak Ty byś sobie tego życzył. :wink:

4 polubienia

Dla kolegi ironia to slowo obce. :wink:

3 polubienia

To pewnie CHATKA DLA PUCHATKA…
Czyli MISIA O BARDZO MAŁYM ROZUMKU… :wink: :innocent:

1 polubienie

Ptaki mają mniejszy rozumek od ludzi, a przewyższają ich niebotycznie pod każdym względem. Nie rozumieć tego, to nie rozumieć niczego mądrego.

1 polubienie

Nie są chronione. Obecnie jak sobie miasto wymyśli to w trybie natychmiastowym działki są zagospodarowywane. Wyjątkiem są te które mają KW.