Co to znaczy ,,wykorzystywać urodę''?

Tak mnie rozbawiłaś, że już mi ta zgaga minęła :rofl:

1 polubienie

… jestem lekiem na cale zlo… :relieved:

1 polubienie

"Urodo, urodo, gdybym ja cię miała,
kochałabym chłopca, jakiego bym chciała… "

Nie mam ja urody, ale mam pieniądze,
za pomocą kasy zaspokoję żądze… :innocent:

5 polubień

I co mi po czapeczce ja Pytamy mi nie dziala!!!

No przecież piszesz.

1 polubienie

Chodzi o to, żeby dać sobie szansę. Jak nie będziesz obracać się między ludźmi, albo korzystać z serwisów randkowych, to gdzie Cię ma ten twój księciuniu na białym rumaku wyhaczyć, hę? I jak od razu zakładasz, że nic z tego nie będzie, choć się jeszcze nie zaczęło- to jak ma być…? Wyluzuj trochę! …
A może Tobie wcale nie zależy na znalezieniu kogoś?

1 polubienie

Ale firefox fatalnie u mnie dziala!!! Tzn. czesciej nie dziala.A w chromie d… jasiu!!!

1 polubienie

Od kilku dni mam podobnie. Przerywa mi cały internet. Mają mi jakiś wzmacniacz zainstalować, bo sygnał u mnie za słaby jest.

1 polubienie

Ale u mnie tylko jest tak z Pytamy… Cos wyskakuje “… created” no to co mam utworzyc???

Zaraz zlecą się fachowcy, jak w te klocki cienias jestem.

1 polubienie

Nie, to jest “centerd contens” (chyba…)!

1 polubienie

Miło. A tak nam się kiepsko rozmawia…

Nie no bez przesady.

@waranzkomodo już się sama nad tym zastanawiałam i doszłam do wniosku, że chciałabym, raz w życiu wiedzieć jak to jest mieć faceta, który mnie pociąga i którym chce naprawdę być blisko fizycznie. A on… mnie nie pociąga ani trochę. Taka prosta, ludzka rzecz.

Urodę można wykorzystywać do różnych celów, np. do straszenia ludzi :stuck_out_tongue::rofl:

5 polubień

Ładni wiedzOM.:grin:

3 polubienia

Dla mnie wykorzystywanie urody to na przykład celowe wysyłanie męża do urzędu gdzie siedzi kobieta :slight_smile:

2 polubienia

Albo na odwrót. :grinning:

2 polubienia

Tylko nie wiem kim jest: ON. Ten znajomy z pytania?

Nie wiem co znaczy “wykorzystywać urodę”. Wiem natomiast, że sposobem bycia, wyglądem (nie zawsze urodą) można sobie zaskrobić czyjąś sympatię czy względy. Imprezowanie i podrywanie płci przeciwnej w połączeniu z ewidentną urodą może przynieść odwrotne skutki. Co komu pisane to samo przyjdzie.

2 polubienia