Co Ty kur.a wiesz o zazimianiu

W Nowej Funlandii (wschodniej prowincji Kanadyjskiej) tak przez weekend dowaliło śniegiem, że do środy żaden samolot nie wystartuje ani nie wyląduje, wszystko jest zamknięte a ludzie powoli się wygrzebują. W samą sobotę w St. John spadło 76 centymetrów śniegu. Chcielibyście taką zimę? :wink:

5 polubień

No takiej to moze nie bo u nas oznaczaloby to kleske zywiolowa na niespotykana od 78 roku,skale.Ale calkowity brak sniegu i brak temperatur minusowych o tej porze roku,nie jest normalny.

1 polubienie

zapomniałem o zdjęciu…

6 polubień

U mnie lotnisko zamkniete od trzech dni, wyzej w gorach do metra sniegu spadlo, na wybrzezu sztorm do 8 metrowych fal, burze i ulewy, a to tylko lokalny niz. Przesuwa sie na wschod, ale jak sie snieg zacznie rozpuszczac to beda plakac na powodzie. I tak co roku ostatnio. A biednych australijskich kangurow i misiow koala zal.

2 polubienia

“Rusz sie Zenek” :wink:
Tak to sobie tez wyobrazałem.
Jakies 5-6 lat temu,podobne widoki ogarnely ponoc Krakow.Ja tam sie akurat zjawilem"the day after"i widzialem jak wszystko topnieje.Ale miejscowi mowili ze bylo -22

2 polubienia

W St John tak szybko nie stopnieje. :wink:

Zapomniałam co to jest śnieg…

1 polubienie

Oo, to mi już coś przypomina: “kanałami” do pracy!

1 polubienie

Nie. Cieszę się z tego co mamy. Zima jest fajna jedynie w górach. I w filmach świątecznych.

2 polubienia

Otoz to!!! A gory na horyzoncie lub kartkach pocztowych.

1 polubienie

Nędza z bida będzie latem i wiosna jak nie spadnie śnieg na nizinach. Juz teraz jest susza, a za pare miesięcy? Dramat!

3 polubienia

Niestety wszystko wysuszone… Deszczu na lekarstwo.

2 polubienia

O ile dobrze sobie przypominam… czytalam chyba gdzies jkiedys o exporcie sniegu

1 polubienie

Jak Zombie xd

1 polubienie