Co wam w życiu nie wyszło?

wez od razu cala skrzynke :star_struck:

1 polubienie

To bylo wczoraj…Teraz do pracy musze…

1 polubienie


:upside_down_face:

2 polubienia

Tys prowdo! :sweat_smile:

Co mi nie wyszło? Kariera sportowa.

W życiu mi życie nie wyszło.
Zaczęło sie w wieku lat czterech, potem trzynastu. Reszta była częściowo tylko konsekwencją. Ale cóż teraz pomoże wspominanie czy narzekanie. Jest git i tyle.:yum:

3 polubienia

A mnie wlosy nie wyszly)))

1 polubienie

A mnie dziś piwo wyszło, ale uzupełniłem.

2 polubienia

To najwazniejsze,jako kierowca,wiesz,ze bez paliwa,ani rusz))

1 polubienie

Mecz w siatkę zaraz. Bez piwa, to profanacja jest.

1 polubienie

Na sucho nie uchodzi,zatrzesz pan wszystko)))

1 polubienie

Święte słowa.

1 polubienie

Pytanie do @Bocca-Lupo
Co to znaczy ze temat jest podzielony?
Ze jest jakas druga czesc? Gdzie?

1 polubienie

To znaczy, że w pytaniu był jakiś zgrzyt i część postów została przeniesiona do kategorii “Ring wolny” lub do “Zmoderowanych” i tam trzeba tych materiałów szukać.
System nazywa to podzieleniem, a faktycznie te posty zostały przeniesione z pytania w inne miejsce.

2 polubienia

Staram się patrzeć na to co mi się w życiu udało. Myślę, że to co się nie udało nie zmieniło jakoś bardzo mojego życia, postrzegania świata, siebie itp. niektóre rzeczy bym pewnie zmieniła, ale to też nie oznacza, że na lepsze. Zawsze może być gorzej.

2 polubienia

albo tak bardzo odbieglo od pierwotnego tematu i do tego sie rozbudowalo, ze moderacja wydzielila to w osobny watek.

2 polubienia

@okonek
A jak wydzielilyscie osobny watek to tez szukac na “ring wolny” czy jeszcze inaczej?

@ata-ata przecież Ci tłumaczę, że zawsze przenosimy do kategorii “Ring wolny” ewentualnie kłótnia jest tak zaawansowana, to wtedy usuwamy posty i wtedy temat nie jest podzielony.

1 polubienie

@Bocca-Lupo
Ok, to chyba zle zrozumialam
Dzisiaj myslenie przychodzi mi dosc ciezko
Dziekuje za wyjasnienia

Tutaj usunięte materiały (posty) nie znikają w każdej chwili można wszystko sprawdzić lub przywrócić.

1 polubienie