Co wie Falenta?

Petelicki strzelił sobie kilka razy w głowę w garażu xd Miał łatwiej, ale w więzieniu…

No własnie kilka razy? to chyba nie bardzo możliwe.

1 polubienie

Może jakimś cudem mu się udało.

1 polubienie

Chyba ze z Kalasznikowa,ogniem ciaglym,to mozliwe on sieje 600strzalow /minute :grin:

1 polubienie

Prędkość wylotowa, to 410 m | s.

1 polubienie

Leone uspokój sie magazynek ma na 30 naboi o ile dobrze pamietam:)

na razie Ziobro dal glos.
a sprawa moze byc rozwojowa.
zobaczymy, bo kazdy ruch rzadu w tym momencie jest zly, chyba, ze rezydent dlugopis zostanie spisany na straty i ulaskawienie podpisze - zerro marzy o palacu prezydenckim.

1 polubienie

Stonoga ujawnił akta afery podsłuchowej które pomogły wygrać dudzie i miał być za to ulaskawiony(?)przez Dude że wszystkich jakichś spraw… Duda nie dotrzymał obietnicy, Stonoga zaczął ujadac na PIS, a teraz nie dość że nie ulaskawiony to siedzi w więzieniu i nie wiadomo czy jeszcze kiedyś wyjdzie lol

w najgorszym wypadku, jak slusznie zauwazacie ma szanse wyjsc nogami do przodu…

2 polubienia

Nic… chodzi o to by gonić króliczka…

2 polubienia

Zgadza sie,ale taka jest szybkostrzelnosc.
I to wystarczy,by samobojca,po nacisnieciu spustu,wystrzelil z osiem sztuk :grin:

1 polubienie

Jeśli taką aferę jak “Srebrna” zamietli pod dywan (jeszcze…) , to taki Falenta i jego słowa też są do obalenia.
Nic się nie zmieni, dopóki rządy są w takich łapach w jakich są.
Jest tylko jeden ratunek. ULICA !

2 polubienia

Jeżeli Falenta nie postępuje z desperacji na tzw rympał, a naprawdę ma, to co mówi, to może być dla PiS bardzo nieciekawie. Coś jest na rzeczy, bo milczą dziwnie.

Póki co, czekam, nie komentując.

1 polubienie

No właśnie to milczenie mnie popchnęło do tejże wypowiedzi m.in.
A jak ma i jeśli to co ma opublikuje, to wtedy zobaczymy.
O ile w ogóle jeszcze Falentę zobaczymy… - sorry, ale ja już w nic nie wierzę obecnej władzy :japanese_goblin:

1 polubienie

Cokolwiek się teraz stanie Falencie, będzie to z automatu samooskarżeniem się władzy. Na tę chwilę jest bezpieczny.

A ja wam powiem tak: niczego to nie zmieni. Ciemny lud popierający PiS i stanowiący niestety większość społeczeństwa nie wie o większości afer, gdyż ogląda wyłącznie TVP. A jeśli nawet wie - to w nie nie wierzy. A jeśli nawet uwierzy - to mu to nie przeszkadza, bo gdyby ci ludzie byli u władzy robili by tak samo.

2 polubienia

Dokładnie. Pis jest teflonowy teraz… każde g po nim spływa…

1 polubienie

Dobrze wiedzieli, że media trzeba “zająć” na samym początku. Ale nie przypuszczałam, że to się będzie odbywało tak bezwzględnie i bez klasy (delikatna jestem dziś w słowach nad wyraz… :wink: )

2 polubienia

Nic się nie zmieni dopóki mentalność Polaków się nie zmieni. A na to potrzeba z 50 lat, a wtedy i tak będziemy ciągle w tyle do innych. Nie chyba że stanie się cud i przyjdzie jakiś zdecydowany reformator i zrobi jednym ruchem porządek z kościołem i szkolnictwem, i służbą zdrowia, i przede wszystkim byłymi komunistami, którzy ciągle się grzeją przy rządzie, a nie będzie cykał półśrodkami w przekonaniu, że tym zatka usta co niektórych i sprawi wrażenie, że coś robi. Od ponad 15 lat nie było w rządzie prawdziwych pomysłodawców reform, a jedynie poborcy diet i nagród.

3 polubienia

Nawet jeśli wierzy to 500+ 300+ ważniejsze. Dojna zmiana da im więcej. A dla emerytowanych babć ważniejszy jest Kościółek niż emerytura. Poza tym te emerytki mają jeszcze całkiem dobre emerytury. Koszmar emeryturalny dopiero nadejdzie. A to babć nie obchodzi.

3 polubienia