Co wie Falenta?

Spoko. Jeżeli to jest to, o czym ja myślę, to będzie polityczne trzęsienie ziemi i PiS poleci z hukiem.
Ale ten mój domysł wcale nie musi się pokrywać z tym, co chce ujawnić Falenta. . Spokojnie sobie czekam.

1 polubienie

Nie mów że większość. Wiesz jaki jest problem opozycji? nie potrafi ruszyć ludzi do urn. Pis popiera max 30-32% ale za to pis potrafi ich zmobilizować.

2 polubienia

Myślę że jego rewelacje nic nie zmienią. Zobacz głupie ośmiorniczki pogrążyły PO a PIS nie pogrążają wielomilionowe afery

1 polubienie

Bo proboszcz mówi, że to fajki a nie afery. :stuck_out_tongue:

3 polubienia

I będzie tak nadal. Słowo kryminalisty przeci słowu “uczciwego” polityka.

2 polubienia

A ja też myślę że większość. Pamiętaj z jesteśmy społeczeństwem starzejącym się i stanowią największą część społeczeństwa uprawnionego do głosowania, a staruszkowie w większości są bezkrytycznie wierni Kościołowi. Do tego dolicz z 30-40% ludzi w wieku produkcyjnym i masz wynik gotowy. Wśród młodzieży uczącej się niestety też jest z 30% ksenofobów, którzy wolą poprzeć PiS niż opozycję.

1 polubienie

Spoko. Pożyjemy, zobaczymy.

Oj nie wśród staruszków coraz częsciej widać wyłam.

Jak słucham babcie w sklepie to niestety słyszę co innego.

to też zależy od dzielnicy w której mieszkasz. U mnie PIS przepadł po nawałnicy w 2018.

2 polubienia

Oj, przepraszam, moja mama ma 80 lat i jest czołowym wojownikiem antypisowskim!

4 polubienia

Mój ojciec 69 lat i nadal pis nie lubi. Do tego do kościoła nie chodzi bo nie uważa ich.

3 polubienia

Moi rodzice, gdyby żyli też by byli antyPiS. Niestety większość to dewoci.
U mnie w mieście wygrała KE ale…patrząc na wyniki w poszczególnych dzielnicach, to tam gdzie biedni tam górował PiS. I np. w Łęgnowie gdzie znajdują się zatrute tereny po Zachemie i PiS obiecał że je “odtruje” - tam przeważają socjalne baraki wysiedleńcow i lud uwierzył, a nic bardziej bzdurnego i nierealnego obiecać nie mogli.
A co do starszych ludzi to:

Seniorzy z dwóch Domów Pomocy Społecznej równie zdecydowanie wsparli PiS (ul. Łomżyńska – KE 20 proc., PiS 57 proc.; ul. Mińska – KE 26 proc., PiS 59 proc.). Co ciekawe, w każdym z tych domów po dwóch staruszków zagłosowało na Wiosnę.

2 polubienia

Bo każdy woli wiosnę od jesieni życia.

No jakoś nie.

Nie potrafi ruszyć ludzi do urn? Ale dlaczego człowiek znowu ma głosować na tą opozycję tylko żeby nie wygrało PiS.

Dla przyszłości.

Moja też !