Co wolał(a)byś umieć - przemieniać się w ptaka, rybę, wiewiórkę, motyla, czy pracować przy

Skoro cywilizowani ludzie to patologia, to po co się z patologią zadajesz?

Ze względu na bardzo sympatyczny, przyjazny pyszczek chciałbym być tem harmonijnem krokodylem. :blush:

4 polubienia

@anon80021811 krokodyle nabieraja urody przerobione na buty, torebki, paski tudziez pelne portfele…

2 polubienia

One nie przemieniałyby się w ludzi, np. uderzałyby wtedy w kimono.

O Ty nieharmonijnie szujowata, patologiczna istoto!

1 polubienie

Kimono… czyli wiewiór karateka

2 polubienia

To parafraza pójścia spać.

1 polubienie

Pomagam w ten sposób patologicznym ludziom połapać się w sensie życia, bo to nie jest takie łatwe.

1 polubienie

Wiewiórka, myślę że sie do tego nadaję.

3 polubienia

Zabijałabyś własne dzieci.

1 polubienie

Ależ w życiu!
:stuck_out_tongue:

2 polubienia

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, ale wewnątrz są drapieżnymi wilkami.
Po ich owocach poznacie ich

To znany i mądry cytat. (Mt 7.15-20)

Czy możesz pokazać swoje owoce pracy nad tymi ludźmi? Wszak już prawie 10 lat nad tym “niezmiernie pracujesz”.

1 polubienie

i tak Cie lubie.

1 polubienie

“Krokodyla kup mi luby”… :crazy_face:

2 polubienia

Nawet przez pół wieku nie udało mi się jeszcze potwierdzić w praktyce prawdziwości moich poglądów. Ale czy pół wieku to więcej, niż 50 obiegów naszej Gwiazdy przez naszą Planetę? Pół wieku temu w połowie narodów dominował marksizm, w który wierzyła połowa uczonych ludzkiego świata. A ja wiedziałem, że jak marksiści nie skorygują swej błędnej wiary w istnienie zysku z inwestycji w ekonomii, to ich narody zmiotą. Nie chcieli mnie słuchać, więc zostali pogonieni. Podobnie będzie z decydentami świata kapitalistycznego, Więcej niż pewne.

Ale ja po dobrym zielsku nawet ślimakiem moge być stary.

2 polubienia

domek ciasny ale wlasny?

1 polubienie