Co wy na to?


Gowin ma pomysła. Zmiana w konstytucji i przedłużenie kadencji prezydenta o 2 lata (łącznie adi będzie “głową” państwa 7 lat).
PiS popiera ów pomysła.
To wszystko dla dobra suwerena by wyborów nie było 10 maja 2020 i by nie narażać nikogo na utratę zdrowia oraz życia.

2 polubienia

Pokerowa zagrywka.
Zmusic przeciwnika do podniesienia stawki. A kibic (tfu. suweren) z dala i się nie wp…

2 polubienia

On chyba nie rozumie że za 2 lata zarzuty będą poważniejsze, naród nie ten sam, na łapówki już kasy nie będzie a wyroki będą dużo wyższe…

4 polubienia

Myślę że to ustawka pod publikę. PIS przekalkulowało że zyski będą skromne, ale lepsze takie niż żadne. Wiedzą od dawna że będzie coraz gorzej i późniejszy termin będzie klęską dla pisu, przy okazji będzie kilka kontrowersyjnych ustaw mających drugie dno, by ukryć niewygodne fakty co przy innym prezydencie było by mocno utrudnione bo trzeba by go wtajemniczyć,no ile można ludziom oczy mydlić i kłamać, zwłaszcza że naród się domaga karania winnych - tych w pis nie brakuje, a przy okazji wybielić partię / rząd / to nie nasza ręka była ! to oni ?, Stale ta sama taktyka prezesa. Ruch Gowina niby ! dobry ?, jednak patrząc wstecz to tylko ruch bo i tak pomimo gróźb wchodził w koalicje z dyktatorem, występując przeciw wyborcom. Musi mieć porządne haki na cały rząd, skoro ci wszyscy porządni i prawi ulegają jednemu człowiekowi. To nie mądrość prezesa a ubeckie metody sterowania wrogiem obiecankami, które mają drugie dno przepychania kolanem niewygodnych ustaw dla wyborców

3 polubienia

Kosiniak wyprzedza ponoc w sondazach Kidawe…

1 polubienie

Huehue jakie zarzuty, jakie wyroki XD

1 polubienie

Przez moment było miło, ale spodziewałem się ciebie na 100% że nie przepuścisz okazji, jako wielbiciel dziadka sklerotyka musisz to wiedzieć lepiej i więcej. Dużo zarzutów wykazał Sąd Unijny, Wystarczy że braki wiedzy uzupełnisz niekoniecznie z TVP

2 polubienia

Co za bzdury na mój temat, nawet nie wiem jak ci odpisać… Xd miałem na myśli prawdziwe polskie zarzuty i wyroki po skończeniu władzy pisu. Piszac “Huehue jakie zarzuty, jakie wyroki XD” chciałem pokazać że nikt kto teraz rządzi Polska nie usłyszy żadnych wyroków :rofl: nie ma do tego nic czy ja wiem co robi PiS czy nie.
Chyba nie powiesz ze sobie to wyobrażasz w ogóle xd

Te prawdziwe to od kilku lat nie mogą się ujawnić same pomimo że mamy policję czy sądy. Samo PIS trąbiło że poprzednie rządy rozliczy mając na nich dowody - komisje dla prezydenta, premiera, ministra, finansów, głośne w wydaniu afery wykryte itd. i cisza. Na zarzuty odpowiedziała sama UE że naciągane i spreparowane na użytek rządu - te były tyle że nie w takiej skali jak to widział PIS. A obecnie to ludzie żądają ukarania winnych z tego obecnego ! rządu. Jak rządzi prezes z kolegą generalnym prokuratorem to i żadne wyroki nie wypłyną - ludzi nie pokornych się ucisza na różne sposoby. Każdy może każdego oczerniać, hejtować. Partia Prawo i Sprawiedliwość nie ma w sobie nic z prawa i sprawiedliwości, jak jest łamane prawo, niszczona konstytucja - gdyby była tak cudowna to nie było by skarg do UE czy ich osądów na sprawiedliwość w Polsce czy działalność i wyroki w sądach, skoro partia ma doskonałe prawo i prawników. Uważam że najwyższy czas na rozliczenia każdego bez wyjątku / nasz czy wasz a nie wybiórczo /

1 polubienie

Ale na to nie ma szans.

Obecnie pewnie nie dopóki rząd nie wpadnie w własne sidła zastawione na opozycję która nie wdaje się w rozmowy z PIS, Tak ten rząd wpadł teraz w kłopoty na własne życzenie z opcją swego prezydenta ale czas się później znajdzie, jest pamięć - ludzie pamiętają, są nagrania filmowe, rozmowy, wideo konferencje pojedynczych posłów z PIS którym obecne prace rządu się nie podobają - działacze po 50 % w PIS i opozycji

1 polubienie

Gumowa kaczka a to z takiego filmu?

On za młody na Konwój… :wink:

2 polubienia

Z jakiego?

Oglądałem konwój na netflixie XD

1 polubienie

I pytasz z jakiego filmu jest Rubber Duck?

original_1_full

1 polubienie

Nie, ja oglądałem polski konwój xd z 2017 roku. Jak na Polskę to dobry film.

2 polubienia

No przecież mówię, żeś za młody :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Biblijne 7 lat nieszczęścia.

2 polubienia