Co znaczy...?

Nasze (Twoje @Szczery_do_BULU ) Pytamy.online kryje w sobie jeszcze nieco nieznanych mi/nam zakamarków. Chciałbym zapytać, na stronie głównej:

1 – co oznacza niebieska otoczka wokół avka autorów niektórych pytań,

2 – co nam ma mówić liczba na końcu tytułu pytania, na niebieskim albo szarym tle.

Liczba to ilość odpowiedzi w danym pytaniu. A otoczka? Nic takiego nie widze.

1 polubienie

Liczba odpowiedzi jest w pierwszej kolumnie na marginesie a ja mówię o liczbach które występują przy niektórych pytaniach

To ja nic takiego nie widzę :hushed:

1 polubienie

I jedno i drugie w niektórych.

W niektorych pytaniach ,w prawym gornym rogu,jest liczba pokazująca ile dni temu byl temat zalozony.Tyle wiem.

Otoczke teraz widzę:

Nie widze nic takiego w tych pytaniach.

A moze to jest ilość Twoich odpowiedzi w danym pytaniu? Nie mam pojecia.

1 polubienie

Za mieszaniem i mąceniem mogą stać te antyspołeczne siły transplantologiczne.

W pytaniu “Co oprócz strachu…” ta jedynka oznacza chyba ilosc wklejonych linków, bo ja widze to.pod pytaniem z opisem jaki to link i skad.

Screenshot%20(2)

Tu 10 określa ilośc nowych, nieprzeczytanych postów w danym temacie.

Czasem pojawiają sie dwie cyferki, z których pierwsza (na mniej wyrazistym tle), to ilość odwedzin danego tematu (bez udzielenia odpowiedzi / komentarza), a druga, to ilość udzielonych odpowiedzi / komentarzy.

Otoczek błękitnych u mnie nie stwierdzono.

2 polubienia

Tak teraz patrze…ta strona w wikipedii to ja ją niedawno otwieralam ale kompletnie bez związku z Pytamy. I teraz to już tym bardziej nie wiem o co chodzi :grin:

U mnie też są błękitne otoczki

Grunt że nie ma gości i spamu. Reszta nieistotna.

1 polubienie

Wszystkie odpowiedzi sa w trybie przypuszczającym, powątpiewającym, zgadującym. Czyli nie wiemy na pewno. Oczywiście można żyć w tej niewiedzy, ale po coś to jest, coś znaczy. Dlatego zwróciłem się do Szefa Szefów.
Oto przykłady jak to wygląda, kolorowa liczba, otoczka i kropka (wczoraj, późno już mi się w obrazki nie chciało bawić):

0000
00000

Ilość odwiedzin i odsłon pojawia sie w innym miejscu, na stronie głównej.

“Siódemka” na powyższym obrazku informuje o ilości nieprzeczytanych przez Ciebie odpowiedzi / komentarzy w temacie, który śledzisz.

Kliknięcie w ten temat, przekieruje Cię do pierwszego nieprzeczytanego przez Ciebie komentarza, a nie na początek tematu.

2 polubienia

Otoczka wokół avatara mówi, że autor pytania jako ostatni wypowiedział się w swoim pytaniiu.

1 polubienie