Copiątkowy Quiz wiedzowy

KLIK

Łatwizna dziś. Komplet bez wahania, nie trzeba być kujonem.

1 polubienie

Tez wyszlo 10/10

2 polubienia

10/10
Dość prosty quiz, że nawet “szczelać” nie musiałem.

3 polubienia

No mam to 10/10 ale konszowanie to tylko eliminacja pozostalych a najbogatszy człowiek…Hmmm…Musialem gdzies uslyszec bo kompletnie mnie to nigdy nie interesowalo…

3 polubienia

Oj sporo sie mowilo jak Gatesa z pierwszego miejsca wykosil.
A pisal ostatnio o nim kolega szczery.
Amazon cos Ci mowi?

2 polubienia

8|10 Wielka biała i najbogatszy, tego nie wiedziałem.

2 polubienia

Amazon?Gdyby nie nachalne reklamy w tv,nic by mi to nie mówiło.Teraz wydaje mi sie ze to instytucja ponadnarodowa,zatrudniająca setki tysiecy ludzi na calym świecie w ilości branż nie do policzenia…Ale moge sie mylić.
Doprawdy,jak mawial Dylan jeszcze w latach 60-tych,świat ludzi mniej zamożnych za to byc moze znacznie bogatszych wewnetrznie lub bardziej twórczych,pociąga mnie bardziej. :innocent:

1 polubienie

Jak czegos nie kupisz w Amazon to chyba nie wystepuje w przyrodzie. :laughing:

1 polubienie

To znaczy ze co…Jak np ide do Primarka i kupuje szorty z nadrukiem,Made in Indonesia to znaczy ze to przechodzi przez rece tego Amazona?

Nie, to sprzedaż wysyłkowa - coś jak nasze Allegro

Czyli wbrew temu co sugeruje@okonek,istnieja w przyrodzie inne przestrzenie bo ja jeszcze niczego nie kupowalem w ten sposób.
Dowiem sie od córki,w jaki sposób przychodzily do nas bilety na koncerty ale chyba bym coś zapamietał? :thinking:

1 polubienie

8/10. Żle konszachtowałem i to z najbogatszymi. image

2 polubienia

NIe, no na koncerty wysyła bezpośrednio firma w której kupujesz - Livenation, Ticketpro, czy Eventim. Inna rzecz że biorą za to jak za zboże

1 polubienie

Niekoniecznie, ale jak Ci sie nie chce isc do sklepu to Amazon bedzie mial to na skladzie.
Jak w porzadnym, przedwojennym, zydowskim sklepie :wink:

2 polubienia

Nie no bez przesady, w żydowskim sklepie szynki nie dostaniesz!

W Lodzi??? Kolega szkolny zyd, miesny prowadzil do niedawna - towar jest towarem, a goje tez klienci.
Tyle, ze koszerne mialo osobne stoisko i obsluge.

1 polubienie

To jak w tym dowcipie:
Żyd pyta kolegę dlaczego w swoim sklepiku sprzedaje antysemickie książki.
A ten odpowiada:
– Jeżeli ja - Żyd, mam na każdej książce 5 zł zysku, to gdzie tu antysemityzm?

3 polubienia

I znów siedem…

2 polubienia