Copiątkowy Quiz wiedzowy

Mój wynik to 8/10.

2 polubienia

No to na kujona się nie łapiesz, tak, jak ja. :grinning: :+1: Przyzwoici z nas ludzie, a nie jakieś kujony…

Czyli gej na czarno-bialej fotografii przestaje byc gejem? :wink:

Nie przestaje, bo i tak się zna na kolorach… :stuck_out_tongue:

Luxtorpedy były, jak Ciebie jeszcze nie było, więc jesteś usprawiedliwiony. A ja tylko fuksem zgadłem to pokrewieństwo, też nie wiedziałem.

A ten hetman w 1605 roku pod Kircholmem, mając 3500 wojska, w tym husarii ponad 1000, rozjechał w 20 minut tą husarią ponad 11000 Szwedów.

3 polubienia

Na kolorach to sie zna gejsza
image
Tylko ona nietutejsza :wink:

3 polubienia

Gej sza. Czyli dobrze mówiłem. :shushing_face: :crazy_face:

3 polubienia

Biskupi też się znają na gejowskich kolorach :slight_smile:

3 polubienia

Tylko 83,3% kleru zna się na gejowskich kolorach, 16,6% się nie zna. :wink:

3 polubienia

Eee tam
Nawet papiez sie na kolorach zna…

3 polubienia

To wcale nie przeczy moim wyliczeniom. :wink:

Zawartosc szafy przecietnego ksiedza jest bardziej kolorowa niz mojej

Liczysz % daltonistow wsrod mezczyzn?

1 polubienie

Nie. Oni są w 0,1%, którego nie uwzględniłem w statystyce. :smiley:

1 polubienie

Szaty liturgiczne pełne przepychu. A założycielowi wystarczała tunika :slight_smile:

1 polubienie

8/10 New H… coś tam i atlas zepsułam

3 polubienia

Znam się na kolorach (chyba) ale nie na ich nazwach. Jak słyszę dialog kobiet o bluzeczkach i ich barwach, jak wiem, że wiedzą o czym rozmawiają, to jestem pod ogromnym wrażeniem. Te turkusy, zgiłe zielenie, piasek o poranku, brzoskwiniowy róż, to albo trzeba mieć talent albo być daltonistą jak ja rozróżniającym cztery podstawowe kolory😉

2 polubienia

Większość nazw kolorów z wyjątkiem białego, czarnego i szarego pochodzi od rzeczy naturalnych. Jeśli wiesz jak wygląda turkus, to siłą rzeczy powinieneś wiedzieć jak wygląda kolor turkusowy.

Nie doceniasz kobiet. Turkus okazuje się ma jeszcze masę odcieni a każdy odcień swoją nazwę. Większość kobiet to momentalnie ogarnia.

Podobnie jak oliwkowy - też ma wiele odcieni.

1 polubienie