Copiątkowy Quiz wiedzowy

Reszka mi bardziej pasuje :joy: Kobiety częściej na tą stronę monety patrzą :wink:

Standardowo komplecik, choc cmykiem sie nie zajmuje i troche byl to problem.
Mialabym tez obiekcje do granatowego, bo jescze jedna odpowiedz moznaby uznac za poprawna.

1 polubienie

Z tym standardem nie przesadzaj. Z rzekami nie było tak różowo😎

1 polubienie

Ciiicho, bo sie wyda?

No to jednak kolega zna juz pieć kolorów: CMYK plus róż! :slight_smile:

2 polubienia

:joy::joy::joy:

Rozowy fuksja czy pudrowy?

Jakaś podpowiedź?

Fuksja to nie różowy!

No tak…Jest 10/10 ale luxtorpeda kojarzy mi sie z zespolem rockowym a odleglosc planety od Slońca to zawsze jest dla mnie klopot bo nie mam za grosz cierpliwosci do takich pytan…Ale wszystko sie dobrze skończyło. :innocent:

3 polubienia

To nie odległość, tylko kolejna planeta. A tych nie ma zbyt wiele (nawet ostatnio jedna ubyła), znamy je już od podstawówki
I zrób jeszcze tan o kolorach!

1 polubienie

Pamietam zawsze tylko to ze Mars jest gdzies w środku.Ale i tak,pytania z cyklu ile?,który z kolei?jaki %…to coś co mi sie pamieci rzadko trzyma…
Gdzies tu jest quiz o kolorach?Nie znam 3/4 nazw kolorów ale jak znajde to zrobię :innocent:

8/15 ale prawde mowiac,pewien bylem pierwszego i 12.Pozostale to jakies “pomroczne” wybieranie z dwóch a i tak juz nic nie pamietam :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Pojawił się też juz quiz ekstremalny (wcale nie taki trudny)

Widziałem wyżej że jakiś samozwaniec zdefiniował próg kujoństwa. Ja się zdecydowanie z nim nie zgadzam, mam swoje, osobiste zdanie.
Mój wynik znakomity: 8/10. Nie znam prywatnych koligacji artystów i o hetmana się potknąłem.
Tak więc kujoństwo to wszystko powyżej 8 punktów. image

3 polubienia

Tylko nie samozwaniec, tylko nie samozwaniec! :stuck_out_tongue:
Wynik świadczy, żeś pan kujonem nie jest, ale tego hetmana, to Waści nie wybaczę… :rofl: :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Oczywiście że nie Samozwaniec, przecież ona była Magdalena. image
Za tego hetmana nieco się wstyduję ale tylko troszeczkę, bo ostatnio peregrynuję historycznie po innych rejonach świata. image

2 polubienia

Jeszcze był Dymitr Samozwaniec. To wtedy, kiedy Polacy rządzili w Moskwie, co im na dobre nie wyszło. Samozwańcowi też nie. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Pamiętam jak uczyłem sie o Dymitriadzie.

1 polubienie

I Wielkiej Smucie Rosyjskiej.