Copiątkowy Quiz wiedzowy

Tutaj tak, a w domu tylko
Kochanie! Najdroższy!
Kiedy mi przelew na konto zrobisz? :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Nie rozwiodę się, bo cholera sobie innego znajdzie.
Nie pozwolę żeby inny facet takie męki przechodził!

2 polubienia

Ee tam, gorzej, gdy piwa zabraknie. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

O kurcze! :thinking:
Idę tylko kawę zrobić, ale komputer to wyłączę!
Chociaż raz nauczę się na cudzym błędzie :slightly_smiling_face:

4 polubienia

Jedną zaletę ona ma. Piwa mojego nie ruszy :wink:
Dobra. Przeoraszam, że kolejny raz zaśmiecam temat.
:beer::beer::beer::beer::beer:

1 polubienie

Wiecie co? Wczoraj wkleiłam tu filmik - Koniec kwarantanny.
Dzisiaj ja tak zakupy robiłam :joy:
W kwestii wyników, weźcie pod uwagę, że ja nawet do matury nie przystąpiłam, a Wy tu wszyscy po studiach :relaxed:

2 polubienia

Efka, nie kombinuj. Nie świadectwo się liczy tylko wiedza. Napisali Ci, że masz bardzo dobry wynik? Napisali! To głowa do góry cycki do przodu i podbijaj świat! :wink:

1 polubienie

Spokojnie @joko, magistra nie mam, ale popierdółką też nie jestem, żeby się cyckami zastawiać :wink:

2 polubienia

Ja mam tylko maturę i kursa niektóre. :grinning:

2 polubienia

Ale masz :wink: Ja tak nie cierpię matematyki, że nawet nie startowałam. Nie lubię jej i basta, zaliczałam na 3, bo siostra zakochana w tym przedmiocie, odwalała za mnie wiele :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Ale cycków do zastawiania ni mom… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Ha,ha…Mam komplet,10/10 :slightly_smiling_face:
Faktycznie,proste ale nie glupie i nie obrażające czyjejs inteligencji bo i takie cos sie pare razy trafiło…
Niemniej lek przeciwhimo…jakis tam,trafilem,kierując sie bardzo zamglonym w pamieci epizodem z podstawówki.Nie znalem tego slowa.

4 polubienia

Ponieważ zamiast wyniku wyświetliła mi się witryna z napisem “Ta strona jest nieosiągalna” a nie chciało mi się całego egzaminu powtarzać, więc ogłaszam bezdyskusyjnie i jednoosobowo wynik 10/10, pełen wiary w swoje możliwości umysłowe.image

3 polubienia

3 polubienia

Fakt, komplecik!

2 polubienia