Copiatkowy quizik pociągowy

Ile ja się tych tetrowych pieluch naprałem?

2 polubienia

jeszcze mozna kupic te tkanine
niedlugo sie okaze znowu, ze to ekologiczne (jak uprawa bawelny w Kazachstanie oczywiscie, co skonczylo sie likwidacja Morza Aralskiego)
edid: sorry to Uzbekistan hodowal bawelne, nie Kazachstan.

3 polubienia

@joko Borowinka… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

:grin: Birbuś kaloryferek :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Zgadza się. Żeberka boczne można policzyć, Tłuszcz mi je powypychał, czy cóś…? :thinking:

3 polubienia

Zaraz policzę, to będę wiedziała czy jesteś ciepły. Albo nie. Jesteś. Bo Misiek nie właziłby na Ciebie, żeby się wyspać, gdybyś był zimny :grin: Sprytnie to wydedukowałam, prawda? :wink:

3 polubienia

Sprytna Borówka, sprytna Borówka! :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Wrrr… chyba kujnę.
:crazy_face:

1 polubienie

Hahaha… ze mną nie tak łatwo :wink: :blush:

1 polubienie

I to codzienne prasowanie…

1 polubienie

Znaczy, prasy czytanie? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Wolę rękopisy… :innocent:

9/10 a zle owo jablko czy raczej bogini…O tetrafobii uslyszalem dosc przypadkowo,dziwiac sie bezgranicznie i pewnie dlatego zapamietalem.Reszta dosc plynnie :wink:

4 polubienia

To był pierwszy znany nam konkurs piękności, chociaż mityczny. Boginie przegrały ze śmiertelniczką, która do dziś jest symbolem urody kobiecej. :grinning:

2 polubienia

Z mitologii to albo cos pamietam z dziecinstwa,albo cos kojarze z malarstwa albo…nie wiem nic.

Afrodyta wygrała z Ateną i Herą. Szczegóły tu pominę. Rozstrzygnął Parys, ten od Heleny rzucając jabłko Eris z napisem; - dla najpiękniejszej, w stronę Afrodyty. Eris, to bogini niezgody. Hera przekupywała Parysa darem męstwa, Atena darem mądrości, a Afrodyta, tym, że ożeni się z najpiękniejszą na świecie. No i Parys wybrał to ostatnie. Wróżba się spełniła, bo w przyszłości ów juror w dość specyficznych okolicznościach poślubił niejaką Helenę, co spowodowała upadek Troi a w konsekwencji powstanie imperium rzymskiego. To tak w ogólnem zarysie, bo ten mit jest, jak każdy, mocno rozbudowany,

5 polubień

8/10 Notec i fobia

4 polubienia

8/10 fobia i rzeka

5 polubień

8/10 sorry…

4 polubienia