Coś mi się zdaje że wybory parlamentarne za 3,5 roku wygra PiS a wam?

Oni się zgadzają tylko w kwestiach bezpieczeństwa i sądownictwa.
Kobiety dzięki którym koalicja 25.X wygrała są rozczarowane. Strajki i walkę o płace planują sędziowie, prokuratorzy i policjanci.
Nie ma decyzji w sprawie związków partnerskich, składki zdrowotnej, mieszkań, aborcji, polowań myśliwych, funduszu kościelnego. Jest też spina z powodu pomysłu PSL na wychowanie patriotyczne.
Dodatkowa blokada to także prezydent.

Spieszmy się kochać demokrację.

1 polubienie

No to wyjaśnij mi, kto zagłosuje na PiS, skoro oni są przeciwko temu wszystkiemu i nawet tego nie ukrywają.

Konserwatyści, eurosceptycy, nacjonaliści

1 polubienie

No ale takich jest około 35 %. To za mało

1 polubienie

Mi to Ti to

Pytanie czy PiS wyciągnie wnioski i drugie pytanie czy ludzie zawiodą się na obecnej koalicji

1 polubienie

Dopóki Tusk nie wezmie sobie bystrego rzecznika prasowego to pyskówkom końca nie bedzie.
Jest takie powiedzenie na temat bycia swoim adwokatem.

Kto ma za adwokata samego siebie, ma głupca za klienta" (ang. "He who represents himself has a fool for a client)

2 polubienia

Już się zawiedli. Oni tylko zawiadomienia do prokuratury na PiS potrafią składać.
Będą się tak bawić do końca kadencji.
Codziennie nowa aferka. Niektóre mogliby sobie darować jak np to z marszem niepodległości z 2018

2 polubienia

Wiele i tak nie mogą zrobić bo Andrzej Duda jest prezydentem

1 polubienie

No właśnie. Rok w zawieszeniu

1 polubienie

Do europarlamentu mieli Koalicja ci a zwłaszcza KO przewagę to nie wykluczone że znowu tak będzie

Dla większości to jest właśnie potwierdzenie dobrego wyboru. W poprzednich rządach PO zabrakło właśnie skuteczności w rozliczeniu pisiackich afer i przekrętów.
Myślę, że do kolejnych wyborów parlamentarnych PiS rozpadnie się na kilka mniejszych partyjek. Gdy najważniejsi będą siedzieć, a kolejka następnych do sądu będzie rosnąć, nikt nie będzie chciał być łączony z nazwą PiS.

2 polubienia

Gdyby Kaczyński zmarł to z pewnością by się rozpadła a tak uważam że PiS może przetrwać do następnych wyborów

1 polubienie

Jak cała wierchuszka PiSu będzie ciągana po sądach, a suweren zobaczy Jarka doprowadzanego przez Policję, to będzie koniec.

2 polubienia

No nie był bym tego do końca pewien wielu z nich wierzy że Tusk buduje w Polsce dyktaturę i gnębi opozycje w postaci partii Kaczyńskiego chce wszystko zawłaszczyć itp nawet była afera że zwolnicy PiSu wysyłają przelewy z tytułem na walkę z reżimem Tuska (a uzbierał z 5 milionów już podobno chyba że to jest wyprana kasa) sam Kaczyński się tym zainteresował i powiedział żeby tak nie robili bo to niezgodne z regulaminem bo będzie musiał zwrócić pieniądze I patrz co się dzieje pod aresztem gdzie siedzi ksiądz Olszewski protesty i okrzyki uwolnić księdza Michała itp To są fanatycy którzy będą wierzyć do końca że partia Kaczora jest nie winna oraz będą robić cyrki pod więzieniem

1 polubienie

Jak takich będziemy mieli polityków,to Konfederacja może nawet wygrać.Przed wyborami byłem już sceptyczny i pisałem,że nie pójdę głosować,ale na tym forum wyzwano mnie od ruskich agentów…itp.
Fatum jakieś nad tym krajem albo co…czy z lewej czy z prawej to nieudacznicy lub oszołomy.

1 polubienie

„ Przed wyborami byłem już sceptyczny i pisałem,że nie pójdę głosować,ale na tym forum wyzwano mnie od ruskich agentów”
Tak reagują jedynie fanatycy. Nie warto się przejmować, tylko mieć swoje zdanie :slight_smile:

1 polubienie

Brakuje nowych twarzy
A występy dwóch starszych panów wodzacych się od dziesięcioleci za łby juz dawno jest żałosny.
Konfederacja?
W tym ukladzie, przy głupocie postkomuchów?
Niestety szans pozbawiona nie jest…

2 polubienia

Takimi fanatykami zrobi najwyżej 5% w wyborach, pozostałe 20% już ma wątpliwości.

1 polubienie

Rydzykowi żebranie wyszlo😆
Bo ludzie do dawania na tacę nawykli.
Ale juz zrzutka na partię? Zwlaszcza, ze elektorat ma rączki ustawione na branie, bo sie to należy.

1 polubienie