Coś popsułem

Sorki, ale coś popsułem starając się wstawić ramkę dla najlepszej odpowiedzi. Nie pokazują się z jakiejś przyczyny zajawki pytania, tylko same tematy, Niestety po wyjęciu kodu ramki nadal na głównej pokazują się same tematy. Dzisiaj już nie mam siły się głowić gdzie się spieprzyło.

11 polubień

I tak jestes geniany!!! .)

2 polubienia

Przeżyjeeeemy :blush:

3 polubienia

Nie takie rzeczy sie przyzylo… :grin:

3 polubienia

Było tak. Gdy odpaliłem kompa i tu wszedłem, tytułowa strona była. Ale po obejrzeniu treści pytań, nie wróciła i też jej nie mam.

1 polubienie

Cos jest inaczej ale nie ograniam bo jestem po nocce…Niemniej w miedzyczasie,otrzymalem jakąs odznake,co przypomina troche forum sportowe z wp.
Uwazam ze to fajny pomysł i wart rozwiniecia.
Ale niech ma swoja wartość.A wiec niech nie bedzie dla kazdego :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Ale fajne i przejrzyste forum teraz jest. Bardzo mi się podoba. Mógłbyś tego nie naprawiać?

Przecież wszystko jest tak samo…

Jeszcze jedno popsułeś. W motywie Alien Night | A Dark Discourse Theme w wersji DARK niewidoczny jest napis “NAJNOWSZE” bo ma kolor czarny (pozostałe zmieniają sie na biały)
Przechwytywanie

Przechwytywanie1

1 polubienie

Np. ciążę, poród, rozstanie z ukochanym, chyba i śmierć rodziców…

1 polubienie

Oczywiscie.

1 polubienie

To co niby zepsułeś to drobnostka. Zauważyłem że pokolorowałeś kategorie - chyba dobry pomysł.
Ponadto pojawiła się kategoria opisana jako: Kategoria wyłącznie dla członków o poziomie zaufania 3 lub wyższym. I to jest dla mnie zupełnie nie zrozumiałe, co to za poziom zaufania? Ponadto treść tej kategorii zapisano czarno na czarnym tle.

1 polubienie

Ta kategoria to jest Salon i to się właśnie zepsuło.
Nie ma na głównej tematów pod pytaniami, a jak wejdziesz w pytanie to pod nim istnieje kategoria kolorowa, a tego nie było.

Jeszcze z lapka nie korzystalam. Pokazuje sie pytanie i pod spodem podswietlona kategoria pytania. Plus o ile dobrze widze osoba, ktora ostatnio sie wypowiadala.

Zawsze była, kiedyś kilka pań, z których na forum została jedna, chciało robić wraz z kolegą Tanake podziały na lepszych i gorszych użytkowników.

1 polubienie

Walnij w sprzęt młotkiem

Chyba wirtualnym, bo serwer też wirtualny :wink:

Czym są te przyznawane emoty? Właśnie mi przyznano a nie wiem co to i po co.

Myślałam ,że to Mikołajowo-świąteczna odsłona PYTAMY.
Przecież to pierwsze święta na nowym forum :wink:

4 polubienia

Już ich nie ma :stuck_out_tongue:

1 polubienie