Coś tam paplamy

Trochę serwis zaczął mulić, musiałem dokonać regeneracji i wygląda na to, że niebawem będzie jubileusz pół miliona postów. A konkretnie 482,760 (bez tego postu) :slight_smile: . Czas na szampana? :slight_smile:

5 polubień

Byle nie igristnoje od Putina…

2 polubienia

Nudziło mi się i policzyłem, że półmilionowy post pojawi sie w serwisie

10.02.2023

:sunglasses:

3 polubienia

A wiesz, że znajoma z LA (Polsko-ukraińska żydówka) kilka lat temu dała mi w prezencie replikę radzieckiego szampana :slight_smile: . Nie pamiętam, gdzie był zrobiony (jak otworzyliśmy, był bez gazu :slight_smile: ), ale wspomnień czar był :joy: :joy: :joy:

3 polubienia

a o której godzinie (podaj w UTC, żeby każdy sobie zamienił na strefę czasową relatywną do miejsca zamieszkania) :slight_smile:

1 polubienie

Godzina pojawienia się półmilionowego postu jest trudna do przewidzenia. Jak niektóre posty będą kolidowały z wartościami, które reprezentuję i zmuszony będę pisać dużo postów, by wytłumaczyć ich autorowi błąd, to całkiem możliwe, że półmilionowy post pojawi się w serwisie już

08.02.2023

:sunglasses:

4 polubienia

Trzymam za słowo Jak będzie brakować, do będziesz zobligowany do dopisania brakujących :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Ja? To zależy od tego, czy w serwisie pojawią się posty, które powodują konflikt.

2 polubienia

O to nietrudno…

1 polubienie

Jeśli wszystkim użytkownikom damy bana na pół roku, to pólmilionowy post pojawi sie dopiero

10.08.2023

2 polubienia

Spokojnie, HOKO pobyt w sanatorium sie skonczył. :rofl::speak_no_evil::hear_no_evil::see_no_evil:

2 polubienia

Będę postulował… :rofl:
Tak postanowiłem. :joy:

3 polubienia

To postaw piwo :rofl:

.bo się przewróciło. :neutral_face:

3 polubienia

Zastawię się, a postawię.

2 polubienia

Twoja postawa jest wręcz posthumanitarna.

.postaram się nie zawieść Twojej postaci.

1 polubienie

Dobra postawa to podstawa.

2 polubienia

Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie.

2 polubienia

Nawet po kilku piwach.

Masz na myśli pionowy poziom, czy poziomy pion? :shushing_face: :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jak Wy bedziecie tak dalej z tym piwem od rana to postawa będzie obojetna

2 polubienia

Oni to po czemś mocniejszem tak lewitują.

1 polubienie