Cośrodowy Quiz wiedzowy nr 69

Zapraszam – KLIK!

Mój wynik: 14/15, źle tylko wizerunek na banknocie 500 zł (w życiu nie miałem go w ręce)

3 polubienia

uff, 15 na 15, ale fuksem ta herbata z magdalenkami - gdyby nie to, ze jest to dosc typowe sniadanko w niektorych krajach to bym sie pewnie zakrztusila, ale popijane herbata nie kawa? troche nmie zbilo z tropu.

3 polubienia

11|15 Jestem gamoń z gamy, zaszkodziły mnie mikrofale i witamina, przeszacowałem Beaforta. Ale, za to kujonem nie jestem. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia


tylko @birbant sprobuj dodac to co jest prawidlowa odpowiedzia do herbaty (choc tow. Wieslaw twierdzil, ze kiszona kapusta ma najwiecej)

2 polubienia

No właśnie, ja to przegapiłem, nie chciały mi wejść odpowiedzi, więc klikłem na pałę , odpowiedzi weszły, a ja nie mam pojęcia czy dobrze trafiłem w te hierbatkie.:grin:

1 polubienie

12/15 zle w skali i na emigracji , z Kiszyniowem tez mi nie poszło

4 polubienia

Witamy kolejną userkę z Pytamy! :slight_smile:

3 polubienia

Zapomniałem napisać, że ja ten wizerunek, to fuksem. Wybierałem z dwóch.

10/15…Zle pyt.2 i 3,dwa ostatnie oraz pytanie o mikrofale.Slucham radia raczej z radia:))

4 polubienia

9/15 i mówcie co chcecie, ale jestem szczęśliwa ! :smile:

3 polubienia

No jak to - Ce, De, E, Ef, Gie, A, Ha, Ce !!! :kiss:
U mnie jak mantra… :smiley:

3 polubienia

9/15 niestety! A jak Ty robisz zeby bylo “klik” i podkreslone? Bo tez bym tak chciala…

2 polubienia

Tak samo jak w pytamy - zaznaczam tekst (KLIK) i wybieram opcję linka (ten łańcuch nad polem tekstowym za napisem Kursywa)

Zaraz wyprobuje na quizie! Dzieki :blush:

Zrobiłem quiz ale wyniku nie podam, bo na pewno był błędny… :wink:

No i cos nie wyszlo! Musze sprobowac na czyms innym…