Cośrodowy quiz wiedzowy

Mój śp brat wystartował z historii lotnictwa, doszedł do półfinału jak burza, a tam katastrofa. Nie znał odpowiedzi na żadne pytanie.

2 polubienia

I to potwierdza ze traf odpowiedniego tematu,ustawia sprawe.Zagiąć mozna kazdego…

3 polubienia

Oczywiście, że tak. Nieraz kibicuję 1 z 10. To loteria dla erudytów.

2 polubienia

Ha ha, ja tez miałem pytanie o tę bitwę a w zdenerwowaniu powiedziałem “Bitwa pod Bzurą” ale Sznuk uznał

2 polubienia

Te cholerne 3 sekundy…

2 polubienia

Ha… jak w życiu - raz w lewo, raz w prawo🤗
wynik 7/12

4 polubienia

Dobrze, że nie nad Grunwaldem… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Albo: “o Grunwald” :slight_smile:

1 polubienie

Ja pomylilem Kadyks z Koryntem :exploding_head:
Gdybym sie jakos nie zdystansowal wewnetrznie,chyba bym sie w ucho ugryzl ze zlosci…

3 polubienia

Aż 5 / 12 wiedziałem bez strzelania na szybko, wyglądał na trudny

2 polubienia

Jeżeli pamiętasz co kto powiedział ponad rok temu to jest się czego bać. A przede wszystkim trzeba bardzo uważać co się mówi. image image

Stare forum to juz ponad rok temu. Definitywnie wykopali nas w czerwcu. To juz zahacza o pamiec slonia :grinning:

Nawiązując do tematu 1 z 10 też przyznaję się do idiotycznej, kompromitującej odpowiedzi na proste pytanie. Na szczęście było to pytanie pierwsze a potem już było lepiej, doszedłem do małego finału.
A w trakcie eliminacji w Warszawie nie zdobyłem minimum punktów i znalazłem się na liście rezerwowej. Więc zaproszenie na nagranie do Lublina było dla mnie wielkim zaskoczeniem. image

2 polubienia

Wiem @okonek że lubisz kryminały więc dziwi mnie, że nie znasz tych najlepszych, będących na topie popularności autorów. image

1 polubienie

Z polskimi jestem na bakier od dobrych 20 lat. Jakos zawsze brakowalo czasu na rozejrzenie sie co na topie. A kupowac w ciemno?

1 polubienie

Mój wynik w quizie ostatnio standardowy, trzymam równy poziom: 8/12. image

2 polubienia