Covid19

Nawet jeżeli ktoś nie wierzy i zachoruje i dalej nie wierzy w to że na to choruje, (bo jaki ma dowod) to chce żyć… Więc to trochę głupie ze ma coś podpisywać że jeżeli zachoruje to żeby go nie leczyć, jeżeli nawet zachoruje to nie wierząc w to dalej chce się wyleczyc z tego czegoś co mu dolega…

No niezupelnie…
Od razu dobic, bo po co ma sie taki meczyc?

pomyśl o problemach z oddychaniem.

Ale niech się męczy za poglądy. i filmować by inni widzieli.

1 polubienie

Tak pewnie myślały, strażniczki SS :stuck_out_tongue:

One myslaly wlasnie odwrotnie…
O ile ich chore umusly byly zdolne do myslenia.

zadaniem lekarza jest leczyć, nie szkodzić…
a nie zabawa w czytanie karteczek czy ktoś chce żyć czy nie. BO jeśli takie coś jest to znaczy eutanazja to jest, eutanazja której podobno w PL nie ma :stuck_out_tongue:

mądralińska która ma doktorat z medycyny:P nie raz pisała przed ‘koronaświrusem’ “po pierwsze nie szkodzić”: ( po łacinie nawet .:stuck_out_tongue: a teraz sama chce uśmiercać…:P)

Jesli chodzi o to po pierwsze nie szkodzic to sie zgadza.
Doktorat mam juz z covidologii stosowanej. A propozycja dobicia, co by sie dany osobnik nie meczyl ma tradycje chyba starsza niz leczenie - w sredniowieczu dorobila sie mawt porecznego narzadzia zwanego mizerykordia.
image
Z braku odpowiedniego sprzetu mozna uzyc siekiery lub odlaczyc od respiratora.

Ale jeśli ktoś nie wierzy w covid i tak chciałby być ratowany przy ciężkiej niewydolności płuc lub innej dolegliwości zagrażającej życiu pod dowolną nazwą…

1 polubienie

Haha rozśmieszyłaś mnie Covidianko,

a tak poza tym masz objaw jakiejś choroby anty anty - gdyby ci zapłacili ( albo nawet i nie, weszłabyś w tłum tylko… i wyładowała tym szaleńczą frustracje) uważam że byś była zdolna do takiej agresji właśnie … skoro masz takie sadystyczne wizje ( nie tylko ty) tępienia ludzie za odmienne poglądy…

słabe to, z tytułem doktora straciłaś właśnie poważanie i autorytet całkowicie…tyle lat ‘nauki’ a tu sąd się kłania i dyscyplinarka…

Nie mam zwyczaju wchodzic w tlum.
Wiecej, wszystkie zbiegowiska omijam duzym lukiem.
A doktoratow mam kilka, nawet z obslugi mopa do wycierania podlogi :joy:

Znowu mącisz… (!) w pandemie ludzie nie wierzą a nie w kowida i w te durne statystki…
Tak poza tym co ma piernik do wiatraka?

1 polubienie

Ja mam wywalone czy ktoś sobie nie wierzy w choroby czy w okrągłą Ziemię. Jednak gdy każą mu zakryć usta i nos… to ma je zakryć i tyle w temacie. W internecie może kozaczyć, ale na ulicy ma być w maseczce. Bo takie jest prawo.
Większość z tych ludzi nie myśli o innych… i nie mówię tu tylko o starszych i chorych… ale także o zamknietych firmach i ludziach nie mogących pracować przez tych którzy roznoszą zarazę.

2 polubienia

Brakuje RESPIRATORÓW? skąd to wiesz? z TV? bo ja nie widziałam przepełnionych szpitaLi - nie pokazują ludzi w nich ( z oddali) ciągle pokazują tylko puste łóżka, krzesłą, i łOł trumny PUSTE i karetki…

1 polubienie

No to jednak kuźwa nie masz do końca wywalone…

a ;o co ci wiedza skąd? Może Lekarką jestem? A może obsługa szpitali?

Prawo jest takie że nie trzeba nosić maseczki, gdy się jest zdrowym w tym sęk… jeśli ktoś chce niech nosi… ale lepiej zwalić winę na antymaseczkowców …że to ich wina że firma zamknięta…:smiley: to wina Państwa- polityki a nie maseczek…

ciekawy sposób myślenia zawitał… popadłam w zadumę… nawet …

Prawo jest takie że moześ dostać kijem bejsbolowym w ryj jak się je dobrze zinterpretuje.

1 polubienie

Na zadumę trzeba mieć czas… a ty wyglądasz na raczej zapracowaną w temacie :wink:

1 polubienie

Na to w co wierzy? Mam.