Cywilizacja to mądrość ludzkiego gatunku, czy nieharmonijna bezmyślność?

Ale to nie ja stękam każdego dnia z przerwami na rehabilitacje w sanatorium, tylko ty…

1 polubienie

Nigdy w sanatorium nie byłem.

A to jak najbardziej ci się należy …

Trzeba iść do lekarza rodzinnego i porozmawiać. Myślę, że nie będzie robił problemów. Sanatorium samo nie przyjdzie …

Spisy miejscowości sobie znajdziesz w necie. Czeka się przeciętnie pół roku … Lepiej bierz coś w górach … O ile będziesz miał wybór.

1 polubienie

Kobiety mają cięższe życie, więc im bardziej są sanatoria wskazane.

Ty nie zwalaj winy na kobiety. Sanatorium ci się czasem należy jak psu zupa.

Dobrze, że modka czai temat i w tym problemie bardzo pomaga …

1 polubienie

Autobus, jak domniemywam, nie był wynikiem technicznej myśli cywilizowanego gatunku ludzkiego. Energia elektryczna, z której tak chętnie korzystasz, również tym wynikiem nie jest. Elektrownia, do której jechałeś na nocną zmianę, nigdy nie generowała żadnych zysków ekonomicznych i zapewne tylko dlatego do dziś jeszcze funkcjonuje. Gratyfikacja pracownika w postaci pieniądza wzięła się z drukarni tylko po to, by pracownik mógł się harmonijne odżywiać i komarzyce go nie kąsały. System emerytalny, którego aspirant na Naczelnego Przewodnika Ludzkości zupełnie nie rozumie, jest wynikiem błędu socjologicznej myśli nieharmonijnego gatunku ludzkiego.

.sorry, ale mogę się mylić w tych moich domniemaniach.

4 polubienia

Bezmyślność i chaos

1 polubienie

@okonek, poproszę ramkę dla wypowiedzi kolegi @ZiraaeL powyżej! :slight_smile:

1 polubienie

sie robi :wink:
@benasek , dzis do sanatorium to inny klient sie nadawal, ale chyba Workuty sie wystraszyl, bo to dalej niz do Moskwy…

3 polubienia

Masz na myśli tego dzieciaka, co sobie ubzdurał, że jest programistą …

Pewnie się dorwał do gałki w pralce automatycznej i nikt mu jeszcze nie powiedział, że to nie o te programy chodzi …

3 polubienia

w nowych pralkach jest klawiatura z wyswietlaczem, mogl sie pomylic :wink:

2 polubienia

Pewnie miałeś dobre chęci pokazać, że zbyt dobrze z moją rzekomą harmonijnością nie jest. Ogólnie masz rację, że powinienem być bardziej harmonijny, ale chodziło mi o naświetlenie zjawiska krzyczącej nieharmonijności ludzkiego gatunku.

Czyli tak zdefiniowana harmonijność jest względna, a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, bo każdy sam sobie wybiera, co jemu pasuje :slight_smile:

1 polubienie

To w zasadzie akordeon, ale

1 polubienie