Cywilizacja to mądrość ludzkiego gatunku, czy nieharmonijna bezmyślność?

Mądrość ludzkiego gatunku. Czy myślący inaczej mieszkają w szałasach?

1 polubienie

Nieharmonijność nie może być mądrością w świecie harmonijności.

Niektóre domy specjalnie się od szałasów nie różnią.
Wszystko zależy od klimatu :joy: i otoczenia
Tylko to zycie na “łonie natury” to tak wole zamiast Disneylandu, bo mieszkać na stałe?
Instynkty łowieckie az tak we mnie nie sa rozwiniete, zeby cala noc spędzić na odganianiu komarow czy innych grozniejszych i bardziej krwiozerczych stworzen. Nie mowiac o tym, ze nie cierpię zimna i braku podstawowych wygod jakimi sa dostep do cieplego prysznica, szaszlykow i dobrego piwa/wina*

A widziałaś śpiące harmonijne psy lub koty, aby się całą noc odganiały od komarów lub innych krwiożerczych stworzeń?

Zdefiniuj harmonijność. Tylko błagam nie pisz ze harmonijność to życie harmonijne :grin:

1 polubienie

Owszem, rowniez od much, pchel i innego robacrwa. Nie liczac tych zwierzat, ktore umieraja z glodu, mrozu, chorob i wycienczenia.

Harmonijność to doskonałe pasowanie wszystkiego do wszystkiego.

Harmonijnosc to tam gdzie wszyscy harmonijnie sluchaja zielonego kolegi. I obiecuja glosowac na niego w wyborach na przewodnika ludzkosci.
Termin wyborów do ustalenia po okresie popologowym, kiedy Ziemia urodzi drugi księżyc. :joy::joy::joy:

3 polubienia

Ciąża Ziemi wg harmonijnego kolegi trwa juz nieharmonijnie długo i mam obawy, że płód obumarł.

2 polubienia

Bez ludzi, miliony harmonijnych gatunków DSHN-u, miałyby się nieporównanie lepiej, niż z ludźmi.

Dam Ci mały przykład. Jeżdżąc latem autobusem pracowniczym do pracy na nocną zmianę w elektrowni ze współpracownikami odżywiającymi się po ludzku, cywilizacyjnie, i czekając na jego przyjazd, widziałem ich uporczywe zmagania z gryzącymi ich komarzycami, podczas gdy mną one w ogóle nie były zainteresowane z powodu mojego harmonijnego odżywiania owocowego.

A więc gdyby wszyscy ludzie odżywiali sie tak jak ty, harmonijne komary przestałyby się rozmnażać. Uważasz to za harmonijne?

2 polubienia

DSHN to system doskonały, w którym wszystko pasuje do wszystkiego. Wystarczy go choć trochę poznać.

No właśnie nie pasuje! Teraz komary pobierają krew od przygłupów ludzkich i w niej składają swoje jaja, dzięki czemu harmonijnie rozmnażają się bez wsuwów miedzynożnych. Bez ludzi nie mogłyby tego zrobić, a wiec DSHN byłby uboższy.

1 polubienie

Kierujesz się ludzką miarą czasu, w której życie ludzkie to jak mgnienie oka w większej skali. Przemieszczanie się ziemskich biegunów magnetycznych wskazuje, że płód nie obumarł.

kolego co taki komar ma do gadania w kwestiach rozmnazania? zrobi swoje i potem spija nektar z kwiatkow.

a ze kolegi komarzyce nie ruszaja? no coz nawet one swoj rozum i poczucie piekna maja :wink:

2 polubienia

Najprawdopodobniej domyślacie się, że mam więcej racji, niż cała ludzka nauka, ale lubicie się ze mną przekomarzać.

Nie. Punktujemy bezlitośnie Twoje nielogiczności i bzdurne założenia, ale ty najprawdopodobniej nie przyjmujesz tego do wiadomości

2 polubienia

Jak ci można harmonik pomóc?

Jak wyślę sms o treści “POMAGAM” będzie dobrze? :shushing_face:

5 polubień

Pomóż sobie…