Cywilizacja?

Polska zaskoczyla mnie pozytywnie.
Myslenie niektorych ludzi? To juz gorzej.
Komunizm to jednak chyba gorszy od covida.
No ale to pierwszy dzień :wink::+1:
Co mnie martwi to tylko poziom, a raczj brak poziomu nauki.
Ja tam nigdy nie ukrywalam, ze ksiegi swiete przeczytac należy, ale to sa tylko zapisy. Nie wzorzec.
Demokracji tez trzeba sie nauczyc
I chciec zyc zamiast narzekac

Może ta propozycja muzyczna pomoże w tym pytaniu:

Żeby nie służba zdrowia, system ubezpieczeń oraz aktualny rząd, to Polska jest już normalnym krajem zachodnioeuropejskim ze wszystkimi zaletami i wadami krajów zachodnich. Moje spostrzeżenie pozytywne jest takie, iż Polska jest jednym z czyściejszych i zadbanych krajów Europy. Poprawiła się bardzo kultura ruchu na drogach, a i drogi stają się coraz lepsze. Polskie dyskonty, moim zdaniem są lepiej zaopatrzone niż w wielu krajach zachodniej Europy. O lokalach imprezowych, to powiem, że zostawiliśmy w tyle całą resztę państw na naszym kontynencie. To samo z jakością i wyborem jedzenia w restauracjach i sklepach.

I na ten przykładowy przykład, to taki Paryż, Rzym, to w porównaniu do Warszawy, to są dwa śmietniki. Warszawa jest czyściejsza, nawet od Berlina.
I jeszcze jedno, komunikacja miejska, tu już mogą się od Polski uczyć punktualności, wygody, organizacji i czystości takie kraje, jak Belgia, Holandia, Niemcy, Italia oraz Francja. Piszę tylko o tych, które znam pod tym względem.

Niestety, PiS, to wszystko cofa do czasów, kiedy nie było tak dobrze.

2 polubienia