Czasami się zastanawiam co na myśli ma Konfa mówiąc że nie chce w Polsce Żydów xd

Bo serio nie rozumiem…

Mentzen konkurencji nis chce…:rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Zydzi w świecie sprawują rolę czegoś w rodzaju"gabinetu cieni".Mają niesamowitą zdolność asymilacji i są aktywni wszędzie poza zbrodniczymi reżimami islamskimi.Wymordował ich lub zmusił do emigracji,takze reżim w Syrii…Ale to juz inna historia.O malym znaczeniu w kategorii"świat"a bardzo trudna do opisania…Zostawmy to.
W kazdym razie przykład Hollywood jest tu bardzo pomocny bo,jak w kinie,można obejrzec przejęcie władzy przez ogólnie rozumiane"żydostwo".Najprostsza metoda to wczytać sie w liste płac po lub przed projekcją filmu.No i produkcja…Jesli sie na tym skupić,obecnie ok. 85-90% producentow to Żydzi.
Nie wiem co akurat teraz przeszkadza Konfederacji…Nie za bardzo mnie interesują.Zbyt daleko od moich ideałow,rodem z UPR.
W historii jednak,zawsze obwiniano Zydow o wszelkie niepowodzenia,zbrodnia a nawet czary.Wyszukiwanie wroga to specjalność socjalistów,choćby tych z pis.Ale w przypadku Żydów,to bardziej spuścizna wieków minionych oraz przekonania że wszelkie stery w dzisiejszym świecie to “zydostwo”.
I jest oraz było w tym,dużo racji.
Ale jaka w tym wina owego Żyda?
Ze jest sprytny?Że wyżej ceni mózg od jaj?
W każdym razie,jeśli nie chcesz lub nie lubisz,zaproponuj coś co okaże sie bardziej atrakcyjne.Bądz mądrzejszy a nie zachowuj sie jak hitlerowcy którzy uznali ze eliminacja możliwa jest tylko na drodze eksterminacji.
Wiem ze konfederacja to nie nazizm.Ale platforma do powstania takowego,już owszem!
A i ci co oddychaja jedynie ulicznymi burdami,bardzo chetnie popaliliby sobie zydowskie sklepy…
Zeby wszystko było jasne…To tylko wstepna namiastka swiatowego problemu i jego postrzegania.
Jesli Cie to interesuje,zalecam CZUJNOŚĆ bo to tylko krok by dostać sie w ręce idiotów którzy wszystko co sie rusza,nazywają “faszyzmem”.I to nie wykluczając mediów.
Z drugiej strony,jak juz wspomniałem,Zydzi są w świecie jak rodzaj ponadnarodowej mafii.Rządzą i bogacą sie,są niedostępni i tajemniczy i jako tacy,wciąż wzbudzają najniższe emocjonalnie,reakcje.
Sami sobie winni?
Z pewnością choć trudno jak zwykle,wszystko zapakować do jednego worka a my,w Polsce,choćby z lat 30-tych,mamy aż nadto pozytywnych,wspaniałych przykładów na pokojowe współistnienie…

2 polubienia

Żyd to synonim zła, cwaniactwa i zdrady. Tusk panie. Tusk.

2 polubienia

Jest cos gorsze od Zyda. Zwykle ma dziadka w Wermachcie.

1 polubienie