Czego boicie się najbardziej w związku z koronawirusem?

Moze nie boje bo to złe słowo ale biore pod uwage ze jak jeszcze raz zoabczę pytanie z tym związane to zamykam kompa na weekend.

7 polubień

Ręce mi opadły :astonished:

4 polubienia

A teraz na serio:
Mozecie tu pisac, mowic i komentowac na rozne sposoby
Ale ja w autentycznosc tego filmiku
NIE WIERZE!
Ktos to sprytnie wg mnie skonstruowal dodajac tej paniusi jeszcze wielgachne okulary

2 polubienia

A dla mnie ona jest spoko babka i fajnie mowi xd

2 polubienia

@collins02
Zatem dobrze, ze nie ogladasz telewizji tureckiej…

1 polubienie

@Bocca-Lupo
A wierzysz w autentycznosc tego filmiku?

1 polubienie

Przesluchalam czesc. Na reszte nie bede sobie nerwow strzepic. Magiel to malo.

3 polubienia

Bez przesady. Moze lepiej jakis quiz o filmach z korona w tytule, od biedy serial moze tez byc :stuck_out_tongue_winking_eye:?

3 polubienia

@okonek
A myslisz ze to autentyczne?

1 polubienie

W pewnym sensie masz racje.

1 polubienie

Ja tez mam dość!!!

3 polubienia

No jeszcze by tego brakowało :rofl:

2 polubienia

@ata-ata znajac ludzka glupote i milosc bliznich do wchodzenia z kopytami w cudze zycie? Poziom pacjenta, ktory wsiadl z ludzmi do rejsowego busu czy autobusu firmy krzak i przyjechal chory do Polski. Wiedzac, ze tam gdzie jest szansa zlapania wirusa jest duza?
Niestety takie zachowania nie naleza do rzadkosci. A nie chcialabym byc w skorze tego pacjenta, jak do tej wioski wróci bo ma szanse zostac “tredowatym” do końca życia.

6 polubień

To jest świetny pomysł!!!

1 polubienie

Ale długopisa na peronie jeszcze nie przebiła. W Końskiem.

3 polubienia

Dla wszystkich, którzy wierzą że to jest jakiś fotomontaż albo podróbka… ta pani naprawdę pełni tę funkcję.

4 polubienia
4 polubienia

Kto to nagrywal i w jakim celu?
Spodziewał sie co moze uslyszeć?
I teraz to disco polo robi “karierę” w necie,tak?

2 polubienia

To ciag dalszy lepperiady. Przez te okulary nie daje sie sprawdzic czy ta pani ma qoorviki w oczach i nie powiedziała co lubi jak kon siano…

3 polubienia

To normalne spotkanie sztabu w związku z potwierdzeniem tam przypadku wirusa. Nagrywały media, bo to dla mediów było przecież.