Czego boicie się najbardziej w związku z koronawirusem?

Ja najbardziej boję się, że jak zachoruję… to wyjdzie taka kompetentna pani dyrektor… i opowie o tym co się jej wydaje na temat mojego prywatnego życia :stuck_out_tongue:

Jak tacy ludzie dochodzą do stanowisk?

5 polubień

:open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:

2 polubienia

Profeska prawda? Naruszenie tajemnic do prywatności, brak profesjonalizmu… i w ogóle klasy?

6 polubień

:astonished: :astonished:
Co to było?
:astonished:

3 polubienia

To było Państwo Polskie, które reaguje profesjonalnie na pierwszy przypadek wirusa z Wuhan.

4 polubienia

Niczego. Wali mnie on.

2 polubienia

Jestem zaskoczona w takim samym stopniu jak zażenowana tym co obejrzałam i wydaje mi się, ze komentarze są tu chyba całkowicie zbyteczne, bo każdy, kto to obejrzy będzie też miał takie dziwne odczucia, jak ja. Nie tylko bardzo… oryginalne zachowanie tej pani profesor tak mnie zaskoczyło. Treść wypowiedzi i sposób sformułowania przekazywanej treści również są co najmniej rzadko spotykane.

5 polubień

zwróć uwagę na pana, który nerwowo rusza nogami. To objaw chęci ucieczki. Ja mu się nie dziwię.

5 polubień

Wniosek: niewolno nikogo opluwać!!! :rofl:

3 polubienia

Bo nie mieszkasz tutaj, w przeciwnym wypadku w razie gdybyś zachorował, to może jakaś pani profesor poinformowałaby świat o tym dla kogo jesteś bliski, z kim sypiałeś i kto Cie nie lubi, jak również o tym ile i z kim ma dzieci Twoja była dziewczyna, zawiadamiając przy okazji wszystkich, żeby nie pluli na innych, bo w tej plwocinie siedzi żywy wirus. Aha i jeszcze żebyś nie całował się z cudzymi dziewczynami, a ze swoją na wszelki wypadek też. :thinking:

6 polubień

Język wykwintny też…
Ja prdl.

3 polubienia

Huehuehue nie mam dziewczyny xd

1 polubienie

giphy

5 polubień

Ja się boję że w trakcie leczenia nie będę mógł pić alkoholu.

4 polubienia

Dyrektor??
image
chyba zaszla pomylka
To plotkujaca przekupka na targu
A moze to polski zart karnawalowy
albo fotomontaz???

3 polubienia

@Szczery_do_BULU
!!!

1 polubienie

@joko
Pani Profesor???
No to juz chyba kabaret na calego

2 polubienia

Dlaczego? Musisz tylko sprawdzić czy nie przeciwwskazań!!!

1 polubienie

Przeciwskazania są bo to by ich nie stosować.

2 polubienia

Masz coś do mojej dziewczyny czy do mojego huehuehue hee?

1 polubienie