Czego nadal nie mogą robić kobiety na równi z mężczyznami, mimo emancypacji?

Chyba naprawdę jest tego coraz mniej. W sporcie kobiety zagospodarowały już wszystkie dyscypliny zarezerwowany kiedyś dla mężczyzn (maraton, trójskok, boks, zapasy czy hokej) w pracy chyba tez wszystko mogą robić, latają kosmos, pilotują odrzutowce (nawet bojowe).
Więc co zostało? Kapłaństwo w Kościele katolickim tylko?

3 polubienia

Nie slyszalem o kobiecie szambonurku.
Jesli w kopalni czy w hucie sa kobiety to tez raczej pojedyńcze okazy.Wszystko stalo sie kwestią proporcji bo móc,mogą robić co im sie podoba.
Poza islamem oczywiście.

1 polubienie

No właśnie nie mogą tylko być katolickimi kapłanami. Wszelkie argumenty przeciw temu przeczą zdrowemu rozsądkowi. Kiedyś istniał zakaz pracy kobiet pod ziemią, nie wiem jak to jest dzisiaj.

2 polubienia

Nie mogą sikać na stojąco. Znaczy mogą ale nie jest to czysta akcja bo nie mogą manualnie sterować strumieniem moczu.

1 polubienie

Ciekawe czy każda przynajmniej próbowała xd

Tak. Wiele kobiet widziałem pijanych w takiej sytuacji.

1 polubienie

Kibel pomiędzy nogami? :rofl:

Dobrowolnie?
Do kopalni dobrowolnie pracowac pod ziemią bym nie poszła.
Poza tym nie kazdy do wszystkiego sie nadaje, bez wzgledu na płeć.
A jest wiecej religii gdzie kaplanstwo jest zarezerwowane dla samcow, nie tylko KK.

2 polubienia

Nie. Normalnie za knajpą wypięta dupa, nogi rozkraczone i lały półprzytomne.

1 polubienie

Wow niezłe xd

1 polubienie

ja będąc dzieckiem wróciłam kiedyś do domu zapłakana, że nie potrafię tak daleko nasikać jak mój brat i kumpel i myślą, że jestem do niczego, a babcia mnie wtedy pocieszyła: poczekaj aż podrośniecie… :wink:
Wróżka jakaś czy co? :grinning:

3 polubienia

Kobieta pijana to straszny widok.

2 polubienia

Prawda.
My możemy nawet pisać na murze strumieniem moczu.

2 polubienia

No i co z tego? I tak kto ma cycki ten rządzi! :stuck_out_tongue: :upside_down_face:

5 polubień

Ave madame

1 polubienie

:shushing_face: :neutral_face:

1 polubienie

Przesadzasz. Moje znajome zwykle są takie milutkie xd

Z KK będzie trudno. A skoki (narciarskie) mogą uprawiać kobiety? Bo kiedyś nie mogły…

Skacza i to ponoc z niezlym skutkiem.
Wlasciwie w sporcie to juz chyba nie ma dyscypliny, gdzie by nie bylo kobiet.

1 polubienie

A, dzięki!