Czego pragną kobiety?

Kuchnia elektryczna 6 zmysł z fotokomórkami też się sama wyłączy !.
Żeby to zobaczyć to trzeba mieć telewizor Sony

2 polubienia

Przesadzasz @Andi
Do mnie na portalach randkowych piszą młodsi bo chcą poznać smak obcowania z dojrzałą kobietą :slight_smile:

2 polubienia

Mam podobnie

1 polubienie

Ja pragnę znów zwrotu tysiaka za zwrot ciuchów. I cieszę się wyglądem takim, że na szczęście mało kto chce ze mną obcować. Święty spokój nie ma ceny.

1 polubienie

Opisany powyżej świat to perspektywa humanoidów.Oraz przestepców.Plus zwyrodnialców.Plus tych co spedzają swe życie na mierzeniu rozmiarów swego kindybała.Na to juz nie znajduje określenia.
Czego pragną kobiety dzisiaj?
Nie wiem,nie interesowalem sie od dawna :innocent:Ale wszystko wskazuje na to ze nie ma to nic wspolnego z moimi czasami"zwiekszonej aktywnosci" :innocent:

2 polubienia

Nie przeczytałeś dokładnie. Akurat na tym temacie żadna z kobiet nie wyraziła zainteresowania seksem. Żadnego. Męskimi atrybutami anatomicznymi też żadna nie jest zainteresowana. Odpocząć każda chce. Każda spokoju pragnie. Agasta tylko pisze do Andi, której wcale w tym temacie nie ma, że ma powodzenie. I już. :wink:

2 polubienia

No wlasnie ze przeczytalem.
Temat i zalączony link.
Natomiast nie czytalem innych wypowiedzi.
Jak widać,to spora róznica.
Ja zawsze staram sie odpowiadać na temat.Reszta,moze nieco potem…

1 polubienie

Widzisz - tu są normalni ludzie. Po co ja Ci to zresztą piszę. Sam przecież wiesz :wink:

1 polubienie

Moze inaczej…
Odpowiem tak jak pewnej juz nieobecnej tutaj,dziewczynie…
Kobiety pragną uszanowania ich wysiłku.Ich osobowości.Ich inności.
Kobiety pragną swych szans,swej możliwosci wyboru a to dla mnie znaczy tyle co wolność.
A kiedy dzień ma sie ku końcowi,kobiety pragną spokoju by pozbierać myśli.Wino moze byc czerwone,może być białe…
I nie chcą czuć ze coś straciły,ze cos odeszło,ze nie ma powrotu…I ze znowu zostają same.
Są oczywiscie i inne kobiety ale pomyślałem akurat o tych…Troche z Almodovara,troche z Allena…A troche takich jak Sally Hawkins z filmu"Happy Go Lucky"
Dla których przebudzenie kazdego dnia,staje sie początkiem mordegi,nawet jesli sie ją akceptuje…

1 polubienie

@collins02 Nic dodać, nic ująć…

PS."Happy go lucky to świetny film.

1 polubienie

na dzisiaj zdecydowanie czerwone… jedyne, ktore mozna wypic w stanie na wpol schlodzonym. i jakis film, z gatunku gdzie ludzie chodza twardo po ziemi. :wink:

1 polubienie

Nie pogadamy…Musze iść spać bo rano mam zmiane o 6…Ale ciesze sie ze kojarzysz ten film.O reszcie nie wspomniając :innocent:

2 polubienia

Ostatnio,Albali 2019
A film?
Nieustannie,“Po tamtej stronie chmur”,Antonioniego i Wendersa.Z 1995 roku.

Albali to slodkawe bylo raczej csmpo de Borja
Oj film? Wygrzebalam siedmiu samurajow z hiszpańskim dubbingiem pierwotne

Żeby się wyrobić w terminach odsyłania paczek z ciuchami.

2 polubienia

Jestes utrapieniem?