Czego pragną kobiety?

1 polubienie

bez sensu. jedna tutaj tak wlasnie szuka i martwi sie, ze stara panna zostanie…

1 polubienie

A to sobie ktoś badania porobił. Nie miał ciekawszych historii do podliczania? :upside_down_face:

4 polubienia

5 polubień

2 polubienia

Żeby im tego tysiaka za odesłane ubrania esklep szybko zwrócił, bo trzeba kolejne ciuchy zamówić i przymierzyć. Odsyłać i tak nie ma komu a na pieniądze trzeba czekać.
Co ta pani taka rozebrana? …A trzeba było liczyć na siebie, żeby nie zostać w dezabilu…

2 polubienia

czeka az sie ktos ulituje i ubierze, zeby nie zmarzla :wink:

2 polubienia

Bidula chuda a ten facet obok wyrósł z tej marynarki. Też go nie stać na przymierzanie w esklepach.

1 polubienie

Świętego spokoju. :stuck_out_tongue:

6 polubień

Ciszy i braku glupich pytan

6 polubień

Żeby chociaż niektórzy próbowali częściowo radzić sobie bez ich pomocy :thinking:

6 polubień

Nic się nie dowiedziałem czego chcą. Na grochu nie śpią bo łóżka z Ikeii mają, głodne nie są bo Biedronka ma promocje na koniec tygodnia, Ech fajnie pomarzyć w ciszy i spokoju od kredytów, od brzęczenia co na obiad. Kopciuszek chyba był kobietą, pragneła tylko żyć

1 polubienie

Fajnie że są pary, małżeństwa tak romantyczne które sobie robią rocznice tylko dla siebie, by odnowić swój związek i daną przysięgę na kolejne lata wspólnego pożycia - taka odnowa psychicznie odmładza, daje kopa, zamiast sobie wkładać palce w oczy / a nie mówiłam /, tam nie ma pytań o czym kto marzy

Nie ma się z czego śmiać, to ich dzień. Śmiać to się będziecie gdy dożyjecie ich wieku w zdrowiu i bez balkonika

@kaziu Żeby tylu lat wspólnie dożyć trzeba wcześnie zacząć i długo żyć. Późno zaczęłam a a na 100 lat nie liczę…

2 polubienia

Nie mówię że nie, chyba więcej zależy od genów, klimatu, stylu życia i pracy. Mama mojej mamy dożyła do 97 lat, z czego około 50 lat bez lekarza, wszędzie jej było pełno, pech głupi wypadek - nogę jej złamali jak wpadła pomiędzy torowisko tramwajowe, potem zakażenia i piach, gdyby nie to to śmiało by przeżyła dużo więcej, pozostali w rodzinie to góra 87 lat. w Italii żona szefa miała 104 lata, szef 84, oboje od dziecka pracowali w winnicy, jedzenie mieli swoje - świnka, krówki, kózki, kurki. w piłkę grała z wnuczkiem, do lekarza 30 km to na piechote - samochodu nie uznaje choć każdy ma swój. A ja hm mam drugie życie od 5 lat - 20.11.2021 kolejna 6 rocznica już będzie. Wg lekarzy to wiek moich organów w brzuchu się nie zgadza z wiekiem biologicznym. Ludzie też mi dają dobre 25 lat mniej. Ile Bóg da to się pożyje i zestarzeje. Tobie i pozostałym zdrowym i chorym życzę by żyli długo. To dla ciebie i pozostałych byście nie musieli myśleć ile kto pożyje, ważne jest jak !, a zmarszczki, cellulit - pieprzyć to :rose::coffee::cake::clinking_glasses::beer:

1 polubienie

Nie da się obyć bez dziadków - wnuki trzeba niańczyć, obiadek sam się nie zrobi no i ta ręta albo emeryturka bo my jesteśmy biedni, i kredyty mamy do zapłaty, i życie to drożyzna. Mama się nie martwi zawieziemy do szpitala by lekarz zbadał

Taa akurat ! :thinking::stuck_out_tongue_winking_eye:, ino że to działa też w drugą stronę

Przypalil wode w czajniku? Przypomnienie niech ustawia.

2 polubienia

Teraz, to nie da rady przypalić wody. Czajnik elektryczny, sam się wyłącza :wink:

3 polubienia