Czemu do grona ludzi lekcewazących groźbę zmian klimatycznych należą zwykle osoby o poglądach prawicowych?

Prawiczki to też ludzie zamknięci na nowości i postęp. Boją sie rzeczy których nie znają. Ulegają stereotypom. Atom to zło bo tak było w Czarnobylu, Wiatraki hałasują i emitują promieniowanie. No a węgiel od lat daje pracę, ciepło, mamy go dużo. A że palimy ruski? Bo nasz jest lepszy. Oszczędzamy go na wypadek apokalipsy :wink:

6 polubień

Ramka @Devil!

3 polubienia

Że co? Jeżeli jest tylko prawo i lewo to chyba jednak zdecydowanie więcej ludzi na świecie jest po tej prawej stronie… Więc powiedział bym że to lewicowcy maja jakieś swoje myślenie wbrew temu co reszta świata uważa za oczywiste :rofl:

1 polubienie

syf robiony przez ludzi dotyczy przede wszystkim imponderabiliów.
co do rownowagi - z klimatyczna sie zgodze typu makro - jest wplyw
plastiki truskawkowe, wycinanie Amazonii, samoloty?
co do zachowan spolecznych? duza czesc ludzi nie lubi myslec, a jak za pozno? to sie modli.

2 polubienia

Jeżeli czyta cię jakiś prawak to myślę że jest zdumiony jakie masz o nim wyobrażenie XD
Jeżeli tak wygląda prawica to takich ludzi musi być garstka w Polsce i na swiecie… Jak zawsze wyolbrzymiasz xd

Tu nie jest ważna liczba @gumowyKrokodyl ważne jest trafna diagnoza @devil

No tak, zgadzam się ze tacy ludzie są i są po prawej stronie ale to na pewno nie dotyczy każdego z poglądami prawicowymi…

Tu się nie zgodzę, albowiem papież wydal encyklikę o ochronie przyrody ( jak wyszukam to wkleję link)

1 polubienie

Tym gorzej dla prawicowców. Olewają nauki papieża, nie po raz pierwszy zresztą

2 polubienia

A cóż znaczy “prawicowy” i " lewicowy"? Uzywa sie powszechnie a przeciez oczywiste nie jest . Powiedzualabym raczej rozsądni i głupi.

1 polubienie

i… mamy kondukt pogrzebowy.
ja bym chciala do Polski pojechac jako kraju przodkow, nie na grob

skomentuje - cala Polska kochala Braunek? bo kiepska Olenka byla?

Osoby o takich poglądach na ogół wierzą, że BÓG panuje nad wszystkim i nie pozwoli skrzywdzić stworzonych przez siebie ludzkich dzieci, choćby te zatruły całe powietrze i wszystkie wody z myślącymi, odczuwającymi, pragnącymi żyć i kochać, pożytecznymi, harmonijnymi rybami i innymi stworzeniami wodnymi…

3 polubienia

XD przebił diabła :rofl:

Na temat klimatu już się kilkakrotnie wypowiadałam, więc dorzucę tylko najbardziej debilny post, jaki przeczytałam w ostatnich dniach, z uwagą, że właśnie tacy ludzie mają władzę, i, wbrew powszechnym opiniom, gość nie jest z PiS. To już nawet nie jest śmieszne, tylko straszne.

1 polubienie

Powinieneś zaznaczyć jasno co rozumiesz przez poglądy prawicowe, bo w Polsce prawicą określa się komuchów deklarujących wiarę w Boga. Osobiście uważam, że jestem bardziej prawicowy niż polska prawica.

4 polubienia

a niech Cie wszyscy diabli kitek

W 100% zgoda @harmonik

2 polubienia

Taaaa. Dzis czytalam o protescie dziewczynki. I jakis napisal, ze jest nierozgarnieta…(

Bo Bog tak chcial…