Czemu te punkty odpowiadają?

Ty się lepiej zastanów co zrobimy, jak ktoś odgadnie … Imprezujemy? Tworzymy hymny na cześć zwycięzcy, fundujemy nagrodę? :thinking:

2 polubienia

@benasek to podróżnik, więc są to miasta, które do tej pory odwiedził.
Tylko weź tu bez skali i punktu odniesienia odgadnij, jakie to miasta :thinking:

2 polubienia

No właśnie, ale ja Wam skali nie dam :upside_down_face:

Ale tylko 12 miasteczek bym odwiedził? Malusio coś w takim razie :grin:

2 polubienia

No nie. Gdzieś tam napisałeś, że tych punktów może być więcej, więc i miast jest więcej. Wybrałeś tylko niektóre np. te, które odwiedziłeś w zeszłym roku.

1 polubienie

Ale ponoć każdy z nas to widział najprawdopodobniej więc nie…Państwa ewentualnie które Krzyś zwiedził no ale…nie sądzę. Nie w Jego stylu taka osobista zagadka.

3 polubienia

Nie, tak nigdzie nie napisałem, że każdy z nas to widział.

Każdy z nas powinien o tym kiedyś wiedzieć, słyszeć, czytać, ale nie napisałem, że każdy to widział :grin:
Mógł oczywiście zapomnieć, ale …

Mowa tu o przeciętnie inteligentnym człowieku, głąbów pomijam (Sorry za wyrażenie :grin:)

“są odpowiednikiem czegoś,co powinno być każdemu znane” tak to leciało :thinking:

1 polubienie

Domyślam się, że podanie kategorii pytania, spowoduje, że nawet głąb na nie odpowie.
Dobrze kombinuję :thinking:

1 polubienie

No właśnie. Generalnie powinno być to znane, przynajmniej dla kogoś, kto w miarę przykładał się w szkole podstawowej.

Oczywiście może się zdarzyć, że po rozwiązaniu ktoś napisze:

– Ale ja tego, czy tego nie znałem …
Może się tak zdarzyć, chociaż prawdopodobieństwo jest raczej małe, raczej mógł ktoś coś tam zapomnieć.

Nie dałem nic osobistego

Jakiś symbol czegoś czy co… kuźwa miałam sprzątać… :woman_facepalming:t3:

1 polubienie

A może to…DELTA?? :thinking::thinking::thinking:

1 polubienie

Przede wszystkim chciałem, by się tu przynajmniej trochę inaczej zrobiło, bo ile do k… nędzy można na przykład o polityce?

Dunaju czy jaka? Delta Force? :thinking:

Litera alfabetu

1 polubienie

A co ja? Wszystko leży … Koty łażą, piszczą, dziwią się, że se tu dyskusję uskuteczniam zamiast swoje robić …

I ja miałbym teraz odpowiedzieć:

Tak, te punkty oznaczają deltę?

Toż by mnie tu ludzie zlinczowali … :face_with_raised_eyebrow:

No ale… Rybka bez pół ogonka. I jest delta jak żywa :person_shrugging:

1 polubienie

Ale nad tą rybką jeden niesparowany punkcik se lata …

Co z nim zrobimy? Wytrzeć go?
Moze by nikt nie zauwazył a potem bym napisał:

Tak, to rypka! Dokładnie skalar sumatrzańsko - borneoński :tropical_fish:

Też by mnie zlinczowali … :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Ja wysiadam… milion pomysłów i żaden nie trafiony,zaraz trza spać iść bo rano do roya jeszcze posprzatac :cry:

1 polubienie