Czemu telefon nie ładuje się?

? Ładowarka sprawna, telefon chyba też, a po włożeniu ładowarki ikonka do ładowania “nie mruga” tylko jest w stanie statycznym. Podłączona do prądu też jest, co by komuś takie zapytania o to, do głowy nie przyszły… Coś z baterią nie tak?

Może prądu w prądzie nie ma ?
tzn. w gniazku
image

Albo gniazdo ładowania w telefonie klękło, co się dość często zdarza.

2 polubienia

Ładowarkę mam podpiętą do przedłużacza, w przedłużaczu mam “pstryczek” -włączony.

A ładowarka na pewno jest sprawna? Xd

2 polubienia

Ładowarka tak, jednak wejście do fona wyrobione i trzeba się trochę namachac by włączyć ale udaje się bo jest specyficzny odgłos i… nie ładuje się. ( bynajmniej powinno…). Chyba z baterią coś nie tak - tak obstawiam jako laik.

1 polubienie

Miałem coś takiego dawniej że wtyczka prawie nie chciała siedzieć w gnieździe i żeby lądowało to trzeba było specjalnie ustawiać telefon i kabel xd

Na moje oko coś nie kontaktuje w gniazdku w telefonie. Usterka mechaniczna. Wbrew pozorom dość często się zdarza. Wizyta w serwisie raczej konieczna

2 polubienia

A ja miałem kiedyś identycznie i okazało się, że bateria zakończyła żywot.

2 polubienia

Właśnie birbant, coś mi się wydaje że masz rację, bo to już 6 rok mej baterii leci… cza będzie kupić zamiennik. Choć zaraz wypróbuje zmianę gniazdka jak kolega u góry zalecił…

2 polubienia

Jaki model telefonu, ładowarki?? Kabel stary?? Jak po podłączeniu do komputera/laptopa??

Też bym to obstawiała. Miałam identycznie z poprzednim telefonem.

Może bateria. Sprawdź inną ładowarkę.

1 polubienie

Cuda ! dziś rano podłączyłam ponownie i odżył telefon. Ikonka mruga :smiley:

2 polubienia

On po prostu ma fochy!!!

1 polubienie

No i jak poszło? Ładuje?

1 polubienie

Tak działa. Po prostu zaniemógł na pół dnia… w zasadzie dziwne to było bo normalnie korzystałam z tego tel. zwykle przez cały dzień na doładowanej baterii przy intensywnym korzystaniu z wifi… a tu nagle takie coś…