Nie masz pojęcia ile ludzie mają sobie do powiedzenia
No i jak bardzo lubią poznawać nowe osoby. Ja lubię
A nie ma mnie tutaj, bo nic się nie dzieje i nie ma ludzi. Formuła się nie wyczerpała, bo dyskutować i pytać można o wszystko. Ludzie komentują na fejsie, na YT, każdy ma ochotę czymś się ze światem podzielić.
Doda umie śpiewać.