Cześć! Co słychać?

Nie masz pojęcia ile ludzie mają sobie do powiedzenia :smiley: No i jak bardzo lubią poznawać nowe osoby. Ja lubię :slight_smile: A nie ma mnie tutaj, bo nic się nie dzieje i nie ma ludzi. Formuła się nie wyczerpała, bo dyskutować i pytać można o wszystko. Ludzie komentują na fejsie, na YT, każdy ma ochotę czymś się ze światem podzielić.

Doda umie śpiewać.